Як поліпшити якість звуку від телевізора, ноутбука чи планшета? Кожен з цих пристроїв обладнано власними, доволі пристойними динаміками. Утім іноді є бажання зробити звучання ще більш проникливим, аби повністю зануритися у події, що відбуваються на екрані. Ідеальним пристроєм стануть портативні блютуз колонки, які в одному компактному корпусі можуть містити звукову систему 2.0 з двох динаміків. Можна купити й більш просунуті бездротові колонки з вбудованим сабвуфером для ще кращого поліпшення глядацького досвіду.
Сучасні бездротові динаміки – це дійсно універсальні пристрої, що підтримують декілька стандартів під’єднання до Смарт ТВ. Перед підключенням блютуз колонки для телевізора зі Смарт ТВ треба перевірити, які саме інтерфейси та роз’єми підтримує ваш смарт-телевізор.
Бездротове підключення підтримують більшість Smart TV. Послідовність дій:
Зауважте, що багато бездротових колонок можуть синхронізуватися між собою. А це неймовірна можливість отримати потужне стерео звучання, що дозволить повністю зануритися у сюжет кінострічки.
Якщо ж телевізор не підтримує бездротове під’єднання зовнішньої периферії, можна скористатися роз’ємами для відтворення аудіо:
Після під'єднання колонки у дротовий метод необхідно перейти у налаштування телевізора, знайти розділ “Звук” та вибрати спосіб відтворення аудіо через під’єднаний пристрій.
Якщо ваш комп’ютерний пристрій працює на Win 11/12, необхідно виконати наступні дії:
Так само маєте змогу підключити відразу декілька блютуз динаміків для створення стерео ефектів.
Переважна більшість користувачів купує блютуз колонки для слухання голосної музики зі смартфонів та планшетів. Підключити колонку можна до Android та iOS. Для цього вам треба:
Іноді виникають проблеми, якщо ваш смартфон раніше “запам’ятовував” інші бездротові пристрої, наприклад навушники. Переконайтесь, що навушники виключені, адже смартфон буде намагатися підключитися до них у першу чергу.
За такою ж схемою ви маєте змогу відтворювати музику на блютуз колонку зі смарт-годинників. Перше під’єднання може потребувати трохи часу. Коли ж гаджети добре “познайомляться” один з одним, підключення відбуватиметься миттєво та без затримок.