Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про усі розіграші Житомира

Житомир – красиве та самобутнє українське місто, котре приваблює туристів та є комфортним для проживання. А ще саме тут дуже вдячна публіка, яка обожнює різноманітні культурні шоу та програми. Кожен артист чи музичний виконавець, включивши обласний центр у програму свого турне, не пошкодує. А для того аби привернути увагу якомога більшої кількості людей, зацікавити їх та заставити задуматись про відвідування заходів організатори проводять різноманітні акції та розіграші квитків у Житомирі.

Для того аби виграти квитки у Житомирі, потрібно зовсім небагато часу та зусиль. Кожен бажаючий повинен виконати умови акції, після чого він стає учасником розіграшу. Переможця обирають за допомогою спеціальних програм чи лототронів. Результати повідомляють у визначений час та в наперед обумовлених засобах масової інформації, на сайті чи у соціальних мережах.
Соцмережі на сьогодні вважаються найефективнішим методом просування, реклами заходу, а також найлегшим способом виграти пропуск на подію. Розіграш у Житомирі влаштовують, організовуючи спеціальну групу в Інстаграмі, Фейсбуці, ВКонтактах, Однокласниках. Бажаючим пропонують вступити у спільноту, вподобати новину, поділитися нею із своїми друзями. Також можуть додаватися інші умови – стати учасником кількох груп, протримати запис про розіграш у числі перших, розіслати запрошення певній кількості осіб тощо. Такі акції вимагають від організатора мінімум часу та коштів, проте їх ефективність дуже висока. За короткий час можна збільшити кількість учасників групи, розширити аудиторію. Окрім акцій у соціальних мережах, їх проводять у засобах масової інформації (радіо, газети та журнали, інтернет сторінки, телебачення тощо).
Наша афіша відслідковує оголошення про всі розіграші, котрі проводяться у Житомирі та подає їх своїм читачам у найзручнішому форматі із найменшими деталями. Тож підписуйтеся на наші оновлення і ви отримаєте усі новини на вашу поштову скриньку у числі перших.