Майстер-клас з розпису ялинкової іграшки

Майстер-клас з розпису ялинкової іграшки

Клавдієвська фабрика ялинкових прикрас пропонує всім бажаючим відвідати майстер-клас з розпису ялинкової іграшки. Взяти участь у такому майстер-класі можливо під час екскурсії по фабриці. Виходячи із нашого багаторічного досвіду, ми можемо стовідсотково стверджувати, що такий захід буде цікавий як дітям, так і дорослим.  

Кожний учасник майстер-класу отримує все леобхідне для розмальовування ялинкової кулі: пензлик, фарби, підставку під кульку, глітер, салфетки, та звісно саму кулю в нашому фірмовому пакуванні "Снігова королева". На кулі вже нанесений контур малюнка, який необхідно буде розмалювати.

"Наші майстер-класи з розпису ялинкових іграшок проходять під керівництвом досвідчених майстрів, які не тільки самі володіють майстерністю художнього розпису ялинкових іграшок, а ще й можуть навчити цього кожного, навіть самого маленького. Вони розкажуть і покажуть всі етапи перетворення звичайної ялинкової кулі у справжній шедевр хендмейду", - додають організатори.

Основна частина учасників майстер-класу розмальовує ялинкову іграшку під керівництвом майстра. При цьому майстер покроково пояснює, що треба робити, яким пензликом користуватись, фарбу якого кольору наносити на той чи інший елемент, коли необхідно промити пензлик, коли та скільки треба почекати для висихання кожного елементу, коли та що можно посипати глітером.

Якщо ви маєтєте бажання прийняти участь у йстер-класі з розпису ялинкової іграшки на Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас, зверніться до відділу екскурсій та майстер-класів.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення