Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про майстер-класи, семінари, тренінги та курси у Києві

Мабуть, кожна сучасна людина розуміє, що навчання в Києві у будь-якому виші не закінчує освіти, адже потрібно щодня вдосконалюватися. Жителі та гості української столиці прагнуть іти в ногу з часом, освоюючи нові технології та техніку, здобуваючи нові професійні знання, вдосконалюючи мовні навички. Без нових знать неможливо зайнятися новою для себе діяльністю, яка обов’язково має певні особливості та нюанси. Тож саме для таких людей проводять різноманітні семінари в Києві, курси та тренінги.

Більшість програм є платними, адже проводяться і державними, і приватними структурами. Проте часто в столиці проводять безкоштовні практикуми, які може відвідати кожен бажаючий. На нашій афіші ви можете ознайомитися з анонсами кращих заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації в певній галузі або на особистісне зростання. Є заходи, котрі допомагають оздоровитися чи й взагалі вилікуватися від певної недуги, навчитися боротися із стресом, невпевненістю, зайвою вагою тощо. А різноманітні майстер-класи в Києві дозволять опанувати ази певних ремесел – вишивки, пісочної анімації, ліпки, валяння, гончарства, різьби по дереву і т.п.

Місць, де проводять все можливі тренінги у Києві дуже багато. До них належать:    
• музеї міста (науково-природничий, мистецький, історичний, музей іграшки і т.д);    
• арт-студія «Олівець» (вул. Васильківська, 37);    
• IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8);    
• cafe art club FREUD HOUSE (вул. Костянтинівська, 21);    
• Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19-В);    
• HUB 4.0 (Ярославський провулок, 1/3);    
• арт-гастрономічний простір «Остання Барикада» (майдан Незалежності, 1) та ін.

Якщо у вас є бажання відвідати семінари, лекції чи курси в Києві, то наша афіша допоможе підібрати оптимальний захід, а також проінформує про організаторів, вартість участі, місце і час проведення. Підписуйтеся на наші оновлення і ви не зможете пропустити жодну навчально-просвітницьку подію в українській столиці.