На зв'язку! - Виставка

На зв'язку! - Виставка

Виставка «На зв'язку!»

(працюватиме до 02.01.2026)

Сучасні засоби зв’язку дають змогу користувачам миттєво зв’язуватися з абонентами у будь-якому куточку світу, купувати речі чи продукти на відстані, сплачувати рахунки, переказувати кошти, віддалено працювати, навчатися, ділитися інформацією з мільйонними аудиторіями на різних континентах. Ми вже до цього звикли і вважаємо нормою, однак так було не завжди.

Історія появи нових засобів зв’язку була сповнена вражаючих винаходів, за якими завжди стояли талановиті люди – вчені та винахідники з усього світу.

В експозиції представлені старовинні листи, листівки, радіоприймачі, телефони від початку 20 ст. й до наших днів, обладнання перших телефонних станцій, телеграфні апарати 19 століття, таксофон, що стояв у Києві на Подолі у 1990-х роках, одні з перших комп’ютерів та багато іншого. Крім того можна почути переговори по російській рації Р-168, що була знята військовими з російської командно-штабної машини, знищеної у боях під Києвом у 2022 році.

В межах проекту діє інтерактивна локація «кабінет Стіва Джобса», де можна сфотографуватись за столом відомого винахідника.

Кураторка виставки – завідувачка відділу новітньої історії України Альона Якубець.

Партнери проєкту: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона, компанія «Укртелеком», Національний університет оборони України, Музей техніки Apple від техномережі YABLUKA.

Виставка в музеї працює щодня, з 10:00 до 18:00, каса музею до 17:00.

Вхід на виставку за загальним квитком до музею – 150 грн, для школярів/студентів/пенсіонерів – 80 грн.

По виставці можна замовити екскурсію.

Телефон для відвідувачів – (044) 278-48-64 або 093 855 61 16 (Вайбер та Телеграм).

Коментувати

Події по темі:

Дивіться також

Рекомендовано

Блог Moemisto:

Металопластикові вікна, яким довіря... Коли мова заходить про пластикові вікна для квартири чи приватного будинку, на перший план виходить не лише зовнішній ви...
Як вибирати клавішні інструменти по... Майже кожен хотів би вміти грати на піаніно. Але не всі переходять від бажань до дій. Стільки перешкод виникає на шляху:...
Читати всі статті