Виставка фіалок у Києві

Виставка фіалок у Києві

Київський міський Будинок природи і секція «Сенполія» запрошує на чергову традиційну виставку фіалок. Ця виставка дещо незвична: до постійних учасників виставки - улюблених кімнатних фіалок – долучаються спогади, долучається сама історія. Бо все з чогось починається. І на цій виставці ми пропонуємо пригадати, як розпочала свою тріумфальну ходу Європою королева кімнатних квітів, як часто називають сенполію.

Запропонуємо перегорнути сторінки старих журналів із статтями славетних селекціонерів Берсенєва та Макуні та першими виданнями журналу «Узамбарская фиалка». Познайомимо з листами українських селекціонерів із приватних колекцій та розкажемо історію про те, де саме в Києві можна було придбати листочок сортової сенполії за 30 копійок. А для бажаючих долучитись до гурту шанувальників цих рослин ми запропонуємо, як завжди, різноманітні сорти в листочках, маленьких рослинках, або навіть дорослі квітучі рослини. Доречі, консультуємо ми безкоштовно.

Місце проведення: Київський міський Будинок природи. Адреса проведення: вул. Рогнідинська, 3 (ст. М «Палац спорту»). Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.

Вхід - вільний!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook