Виставка фіалок у Києві

Виставка фіалок у Києві

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку фіалок з 15 по 19 січня 2020 року!

На виставці ви зможете не тільки помилуватися красою цих прекрасних рослин, але й отримати заряд позитивних емоцій та гарного настрою. Із задоволенням дамо відповідь на всі запитання по догляду і розведенню фіалок та інших кімнатних рослин.

Під час виставки буде проходити безпрограшна лотерея. Кожен відвідувач зможе прийняти участь у розіграші квітучої фіалочки. Заохочувальні призи листочки та дітки. Виставка буде проходити у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Це одна з найбільших і найстаріших бібліотек України! Бажаючі зможуть побувати на екскурсії по бібліотеці та ознайомитись з послугами, які вона надає.

Чекаємо на вас з 11:00 до 18:00, у суботу та неділю до 17:30 (вхід до 17.00) за адресою вул. Грушевського, 1 (Європейська Площа, ст. метро Майдан Незалежності) Будемо раді Вас бачити!

Коментарі до події (1)
  • Лілія Вдовиченко 06 Липня

    Розвід по Українськи. Вхід 30 грн. щоб подивитися на 4 лоточки фіалок різних сортів але купити їх в 2-3-4 рази дорожче аніж на сайтах. Розчарована. Листок на розвід - 25 грн., дитинча -60 грн., готовий вазон - від 150 грн.
Отримуйте
регулярні оновлення