Мій пес Ідіот

Мій пес Ідіот

Всі анонси від: SmartCinema

Анрі вже зовсім немолодий. Колись, 25 років тому, чоловік був на своєму пікові – він написав бестселер, який продався неймовірною кількістю копій, успіх був гарантований. Тоді ж у нього з'явилася улюблена дружина Сесіль, яка пройшла всі ці 25 років разом із ним. І з кожним роком як душевний стан, так його письменницький талант, стосунки із дружиною стають все гірше та гірше. У цьому Анрі звинувачує своїх уже дорослих дітей, із якими у нього взагалі не виходить діалог. Щоб хоч якось перезавантажити своє життя, чоловік вирішив підібрати з вулиці бездомного пса. Він назвав його Ідіот, і ця нахабна морда змінить життя свого нового господаря.

Фільм заснований на однойменному романі Джона Фанте.

Режисером проекту є Іван Атталь. У цьому амплуа в його активі є роботи "Вони одружилися, й у них було багато дітей" (2004), "Нью-Йорк, я люблю тебе" (2008).

У картині зіграли: Іван Атталь ("Перекладачка", "Невловимий" (обидві 2005), "Година пік 3" (2007)), Шарлотта Генсбур ("21 грам" (2003), "Німфоманка" (2013), "Обіцянка на світанку" (2017)), Ерік Руф ("Людина, яка хотіла жити по-своєму" (2010), "Пупупіду" (2011)).

Перший показ стрічки відбувся 20 серпня 2019 року на Французькому кінофестивалі в Ангулемі.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення