Афіша кінотеатрів Хмельницького

Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Привид у броні"
Кіно Фільм "Привид у броні"
Ср. 26 Квітня 14:05
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Красиво піти"
Кіно Фільм "Красиво піти"
Ср. 26 Квітня 18:25
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Форсаж 8"
Кіно Фільм "Форсаж 8"
Ср. 26 Квітня 10:10
Кинотеатр Хмельницкий - Мультфільм "Бебі Бос"
Кіно Мультфільм "Бебі Бос"
Ср. 26 Квітня 10:30
Кинотеатр Хмельницкий - Мультфільм "Смурфики: Загублене містечко"
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах

Дізнайтеся більше про кінотеатри Хмельницького

Із самого початку зародження кіно увага до нього ніколи не згасала. Навіть зараз зали кінотеатрів заповненні людьми, незважаючи на те, що картини згодом будуть доступними в інтернеті безкоштовно. Це не дивно, оскільки перегляд в кінозалі, створює ефект присутності, чого немає при домашньому сеансі. Але якщо в минулому на показ якогось фільму потрібно було чекати досить довго, заздалегідь купувати квитки, стояти в черзі, то сьогодні їх перегляд можна здійснити у зручний день та час.

Кінотеатри Хмельницький зібрав у центральній частині міста, аби усім жителям було зручно до них добиратись. Це:
   • Муніципальний кінотеатр імені Т.Г.Шевченка (вул. Проскурівська, 40);
   • Мультиплекс Оазис (вул. С. Бандери, 2а);
   • Планета (вул. Подільська, 39).

Це сучасні заклади, що мають новітнє обладнання, завдяки чому можуть транслювати картини різних форматів. Вони облаштували комфортні зали зручними сидіннями, а вартість квитків залишається доступною. Проте ціна сеансу залежить від декількох факторів, зокрема, самого фільму, технології, зали, місця, часу показу та ін. У кінотеатрах Хмельницького проходять покази фільмів на різну тематику та жанри, вітчизняні та зарубіжні. Це можуть бути бойовики, жахи, романтичні картини, історичні фільми, фентезі, також транслюються фільми для сімейного перегляду і мультфільми.

Наша афіша кінотеатрів (Хмельницький) дозволяє ознайомитися із поточним розкладом кіносеансів та їх анонсами. На цій же сторінці можна переглянути офіційні трейлери до очікуваних картин, дату та час прем’єрного показу.

Яка ще інформація є доступною відвідувачеві афіші? Це тривалість сеансу, вікові обмеження та цільова аудиторія, акторський склад, формат. Без проблем можна дізнатися вартість квитків та навіть забронювати їх в необхідній кількості.
Використовуючи фільтри на нашій афіші, можна легко дізнатись, які кінофільми є лідерами прокату, рекомендованими до перегляду, новими. Також слід зауважити, що нерідко мають місце безкоштовні сеанси, потрапити на котрі може кожен бажаючий.