Афіша кінотеатрів Хмельницького

Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Жах Амітівілля: Пробудження"
Кинотеатр Хмельницкий - Допрем'єрний показ у Хмельницькому
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Дюнкерк"
Кіно Фільм "Дюнкерк"
Сб. 22 Липня 10:10
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Овердрайв"
Кіно Фільм "Овердрайв"
Сб. 22 Липня 19:45
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Експеримент "Офіс"
Кіно Фільм "Експеримент "Офіс"
Сб. 22 Липня 18:10
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Війна за планету мавп"
Кинотеатр Хмельницкий - Фільм "Людина-павук: Повернення додому"
Кинотеатр Хмельницкий - Мультфільм "Нікчемний я 3"
Кіно Мультфільм "Нікчемний я 3"
Сб. 22 Липня 10:15

Дізнайтеся більше про кінотеатри Хмельницького

Із самого початку зародження кіно увага до нього ніколи не згасала. Навіть зараз зали кінотеатрів заповненні людьми, незважаючи на те, що картини згодом будуть доступними в інтернеті безкоштовно. Це не дивно, оскільки перегляд в кінозалі, створює ефект присутності, чого немає при домашньому сеансі. Але якщо в минулому на показ якогось фільму потрібно було чекати досить довго, заздалегідь купувати квитки, стояти в черзі, то сьогодні їх перегляд можна здійснити у зручний день та час.

Кінотеатри Хмельницький зібрав у центральній частині міста, аби усім жителям було зручно до них добиратись. Це:
   • Муніципальний кінотеатр імені Т.Г.Шевченка (вул. Проскурівська, 40);
   • Мультиплекс Оазис (вул. С. Бандери, 2а);
   • Планета (вул. Подільська, 39).

Це сучасні заклади, що мають новітнє обладнання, завдяки чому можуть транслювати картини різних форматів. Вони облаштували комфортні зали зручними сидіннями, а вартість квитків залишається доступною. Проте ціна сеансу залежить від декількох факторів, зокрема, самого фільму, технології, зали, місця, часу показу та ін. У кінотеатрах Хмельницького проходять покази фільмів на різну тематику та жанри, вітчизняні та зарубіжні. Це можуть бути бойовики, жахи, романтичні картини, історичні фільми, фентезі, також транслюються фільми для сімейного перегляду і мультфільми.

Наша афіша кінотеатрів (Хмельницький) дозволяє ознайомитися із поточним розкладом кіносеансів та їх анонсами. На цій же сторінці можна переглянути офіційні трейлери до очікуваних картин, дату та час прем’єрного показу.

Яка ще інформація є доступною відвідувачеві афіші? Це тривалість сеансу, вікові обмеження та цільова аудиторія, акторський склад, формат. Без проблем можна дізнатися вартість квитків та навіть забронювати їх в необхідній кількості.
Використовуючи фільтри на нашій афіші, можна легко дізнатись, які кінофільми є лідерами прокату, рекомендованими до перегляду, новими. Також слід зауважити, що нерідко мають місце безкоштовні сеанси, потрапити на котрі може кожен бажаючий.

Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах