Рафтинг на Черемоші

Туроператор "Партнер Тур груп" запрошує на відпочинок під назвою "Рафтинг на Черемоші".

Тур в 1 день.

Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів - це рафтинг на Чорному Черемоші. Прибуття до рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.) І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник. У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву.

Основні пороги даної ділянки - поріг "Берди", "Дземброня", "Біла кобила", "Малий Гучок", "Середній Гук" та "Великий Гук". Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам та повернення в рафтинг-табір. рафтинг на черемоші Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

Найцікавіша музей-хата ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. На висоті 700м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті - Заслужений працівник культури України Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

Музей "Дідова аптека", дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам. Форельне господарство (риболовля) /Обід - комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні. (Факультативно на бажання групи). При хорошій погоді, відпочиваємо, купаємось на гірському пляжі та приймаємо процедури в карпатському джакузі (валилі). Завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький/(орієнтовне прибуття в 22-23 год).

Запрошуємо усіх на відпочинок" Рафтинг на Черемоші"!

Детальна інформація за номером: (097) 226 31 66

Коментувати

Дивитись всі події організатора:

Події по темі:

Блог Moemisto:

Створюємо новорічний настрій: ТОП-5... Новий рік уже наближається. Полиці магазинів прикрашають новорічні товари, продають ялинки, вогники та інші святкові дрі...
День святого Миколая. Тест: що цьог...  День святого Миколая  – улюблене свято дітлахів. Свято Миколая Чудотворця чи не найулюбленіше у дітлахів, адже зранку н...
Читати всі статті