Світло мого життя

Світло мого життя

Всі анонси від: SmartCinema

 Десять років тому людство вразив страшний вірус, який раніше до цього ніхто не бачив. Саме ця недуга вбила всіх жінок на Землі. Єдиною дівчинкою, яка вижила, є Рег, у якої виявився імунітет до вірусу. Вона залишилася єдиною представницею своєї статі на всій планеті. Світ із того моменту став зовсім іншим, тому її батько вирішив за будь-яку ціну оберігати дочку від усього поганого. Вони подорожують лісами Північної Америки, тільки зрідка заходячи в міста. Цей світ зараз абсолютно небезпечне місце для маленької дванадцятирічної дівчинки, небезпека може підстерігати будь-де.

Проект зняв Кейсі Аффлек. У цьому амплуа в його активі є робота "Я все ще тут" (2010).

Ролі у фільмі виконали: все той же Кейсі Аффлек ("Одинадцять друзів Оушена" (2001), "Прощавай, крихітко, прощавай" (2007), "Манчестер біля моря" (2016, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Анна Пньовськи ("Лялькар" (2018)), Том Бауер ("Міцний горішок 2" (1990), "Поллок" (2000), "Божевільне серце" (2009)).

Прем'єра картини сталася 8 лютого 2019 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі, Німеччина.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 68/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 71% позитивних рецензій.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення