За дверима - Вистава Бюхнера

Показ вистави німецького драматурга Георга Бюхнера "За дверима" відбудеться у театрі "Воскресіння" 5 та 6 березня. Початок - о 18 годині. Вартість квитків - 200 гривень.

Людина повернулася з війни і опинилася за дверима… "Сьогодні за дверима. Завжди за дверима. І двері зачинені…" (слова Бекмана). Але кохання – це та сила, яка проламує будь-які двері і робить людину щасливою.

Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни та розчарувалася у світі, а також тема кохання, як порятунку людини у нашому світі – все це не дасть глядачам ні на хвилину відірвати погляд  від сцени.

"П’єса, яку не поставить жоден театр і не захоче дивитися жоден глядач" – так було написано в анотації до цієї постановки. Та глядачі фестивалю не просто дивилися, а з особливим співпереживанням занурювалися в атмосферу і зміст вистави (вона стала переможницею у номінації "Краще образно-пластичне рішення вистави"). Адже надто вражаючі аналогії із сьогоденням. Людина повернулася з війни і опинилася за дверима життя… Сутність вистави в тому, що ми розучилися чути Бога і співчувати одне одному. Сценічний простір, нагадуючи циркову арену, власне, констатує – політика і наше життя схожі на цирковий спектакль. Та театр усе ж дає оптимістичний вихід – вояк Бекманн знаходить порятунок…у любові". 

(Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії", м. Херсон, Україна. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення