Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про театри у Львові

Театральне життя у місті Лева існувало вже в 18 столітті. Спершу вистави ставили пересувні аматорські трупи, а згодом з’явився справжній професійний театр, коли у 1792 році підприємець Г. Булла, придбав занедбане приміщення костелу. Згодом відкривалися нові сцени, тож сьогодні театрів у Львові нараховується аж вісім:
     • опери та балету ім. С. Крушельницької (просп. Свободи, 28);
     • ляльковий (пл. Д. Галицького, 1);
     • драматичний ім. М. Заньковецької (вул. Л. Українки, 1);
     • «І люди, і ляльки» (вул. О. Фредра, буд. 6);
     • драматичний ім. Л. Курбаса (на однойменній вулиці, буд. 3);
     • для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11);
     • драматичний ім. Л. Українки (вул. Городоцька, 36);
     • «Воскресіння» (пл. Генерала Григоренка, 5).
Постійно діють також шість театральних студій. Кожен рік тут проводять масові театральні фестивалі – наймасштабніший в Україні захід подібного типу «Золотий лев» та «Драбина» - захід експериментального характеру. Періодично тут влаштовують фестивалі «Драма.ua» (сучасна драматургія), театралізований карнавал, «Золотий Телесик» (лялькового театру), фестиваль казок «Kaz.kar» (благодійний).

Кожен театр Львова має власний репертуар, який постійно оновлюють, затишні зали. Кожен заклад проводить як дитячі, так і дорослі спектаклі. Відстежити прем’єрні та звичайні покази, їх розклад допоможе наша афіша.
Завітавши до нас, ви будете знати, де, коли і які проходять вистави у Львові. Також у нас публікується інформація про склад акторської трупи, тривалість дійства, короткий зміст, аудиторія, на яку розраховано захід, вартість. З допомогою нашої афіші легко забронювати квитки у театр (Львів) та навіть оплатити їх в режимі он-лайн. Також на сторінках розміщується інформація про благодійні та безкоштовні вистави, котрі може відвідати кожен, хто забажає. Підписуйтеся на наші оновлення та будьте в курсі театрального життя галицької столиці.