Вакцинація дітей і дорослих: строки та користь

MoeMisto.ua/od Афиша Одессы
Автор:
MoeMisto.ua/od Афиша Одессы
30 июля 2020

Спори про ефективність вакцинації не припиняються кілька століть. До сих пір багато батьків категорично відмовляються робити щеплення дітям, не замислюючись про загрозу життю і здоров'ю в майбутньому. На тлі коронавіруса COVID 19 активно обговорюється ефективність вакцини БЦЖ від туберкульозу: вчені виявили кореляцію даних по смертності в країнах з масовою вакцинацією БЦЖ. Щеплення потрібні. Коли їх робити дітям і дорослим?

Вакцинація дітей і дорослих: строки та користь

Віруси

Від COVID 19 вакцина знаходиться в стадії активного пошуку або попередніх досліджень. Лікарі наполягають на ефективності в період пандемії вакцини від грипу - це знижує ризик помилок діагностування і вибору протоколів лікування в період очікуваної другої хвилі коронавіруса.

Віруси постійно мутують, тому щорічно ВООЗ стверджує нові препарати. У клініці Оксфорд Медікал проти штамів 2019-2020 років застосовують ефективні вакцини GC Fly і Vaxigrip. Щеплення показані всім, від 6-ти місячних і до осіб поважного віку. Економічно ефективні масові щеплення від грипу в офісах компаній, на підприємствах торгівлі, в установах і організаціях, на виробництвах.

Щеплення від грипу допомагає пацієнтам або не помітити симптоми грипу зовсім, або перехворіти в легкій формі. Без щеплення грип викликає серйозні ускладнення, включаючи пневмонію, риніт, синусит, менінгіт, артрит. За даними ВООЗ, щорічно від ускладнень грипу в європейських країнах вмирає понад 60 тисяч осіб.

Ефективна вакцина від вірусу папіломи людини, здатного спровокувати новоутворення і онкологічні захворювання, включаючи рак шийки матки. Щеплення бажано зробити юнакам і дівчатам до досягнення статевого віку. Якщо такого щеплення вам не робили, її доцільно зробити до 45 років.

Профілактичні щеплення

На сайті Міністерства охорони здоров'я України розміщений графік профілактичних щеплень, якого повинні дотримуватися батьки. Основна імунізація починається буквально в дитячому віці. Повторні щеплення збільшують синтез антитіл і закріплюють ефективність вакцинації.

Основний календар вакцинації закінчується в 16 років, в дитячому віці за графік щеплень відповідають батьки. Повторні щеплення від дифтерії і стовбняка необхідно зробити в 18 і 28 років і в подальшому повторювати раз на 10 років. Якщо ви не робили таких щеплень — ви в групі ризику.

Cобытия по теме:
Комментарии к событию
Получайте
регулярные обновления
Читай другие статьи
Все о золотых браслетах: виды, особенности и правила выбора
Все о золотых браслетах: виды, особ... Золотой браслет – всегда актуальное, уместное дополнение образа. Он стильно, солидно смотрится, является основой ювелирн...
100-летие дома Gucci: культовые вещи и аксессуары
100-летие дома Gucci: культовые вещ... В 2021 году Gucci празднует 100-летие. Компания увидела в этом повод переосмыслить весь опыт и обозначить новые векторы...
Тест ко Дню студента!
Тест ко Дню студента! 17 ноября - Международный день солидарности студентов, который ежегодно отмечается во всем мире! 25 января - Татьянин Д...