Фестиваль «Нове британське кіно». Розклад кінопоказів

Фестиваль «Нове британське кіно». Розклад кінопоказів

Фестиваль «Нове британське кіно» – 2019 відбудеться у Тернполі у період з 26 січня по 23 лютого. Покази відбудуться в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці

З 26 січня по 23 лютого запрошуємо на кіноперегляди в рамках 19-го фестивалю «Нове британське кіно», організованого Британською Радою в Україні та компанією Артхаус Трафік. Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій і фестивальні хіти.
 

Програма: 
26 січня трилер 2017 року «Звір» Майкла Пірса з Джессі Баклі та Джонні Флінном в головних ролях.
2 лютого переглянемо історію дружби письменниць Віти Секвілл-Вест і Вірджинії Вулф у мелодрамі Чанії Баттон «Віта і Вірджинія» (2018) з Джеммою Артертон, Елізабет Дебікі та Ізабеллою Росселліні.
9 лютого – сімейний фільм режисера Коліна МакАйвора «Зоопарк» (у ролях: Тобі Джонс, Пенелопа Вілтон) поверне глядачів у 1941 рік. Юний Том і його друзі намагаються з усіх сил врятувати тварин з місцевого зоопарку Белфаста, що опинився під ударами німецьких бомбардувальників.
16 лютого – драма «Вас не було на місці» (режисер: Кен Лоуч; у ролях: Кріс Хітченс, Деббі Ханівуд) про сім'ю роботяги-кур’єра, що намагаєтся звести кінці з кінцями в сучасній Англії.
23 лютого – підбірка «BAFTA: БРИТАНІЯ. КОРОТКО 2019», представлена в розмаїтті жанрів і тем.

Цього року кінофестиваль став ще доступнішим для людей з порушенням зору або слуху. Організатори вперше підготували окремі копії трьох фільмів («Зоопарк», «Звір» та «Вас не було на місці») з тифлокоментарем та адаптованим субтитруванням.

Початок всіх кінопоказів о 15:00.

Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. 
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення