Заходи у Тернополі: будь найпершим в курсі усіх подій

Наше невелике, проте компактне місто Тернопіль на перший погляд живе тихим та зовсім ненасиченим подій життям. Така думка може скластись, у тих, хто ще жодного разу не відвідав сайт Афіша Тернополя МоєМісто. Так, ще декілька місяців назад ми були зовсім «маленькими» та не могли розповісти вам про те, скільки всього цікавого відбувається щодня навколо нас у файному місті!

Крокуючи з сучасністю вперед, ми намагаємось зробити життя тернополян більш зручнішим. Для більшості людей, які збираються відвідати культурний захід пошук цікавих подій займає дуже багато часу. На сайті Афіша Тернополя МоєМісто зібрані анонси, які неодмінно зацікавлять людей різного віку, статті та вподобань. Ми завжди підкажемо куди піти у Тернополі та де отримати нові позитивні емоції.

13 рубрик, на кожну з яких можна підписатись та отримувати щотижневу розсилку. Концерти чи вистави, вечірки або суспільні події – вибір за вами. Ресторани Тернополя та заклади харчування щодня запрошують на цікаві майстер-класи та різноманітні презентації. Ви не пропустите цього, адже, вся інформація є на нашому сайті.

Для тих хто любить кіно, свіже оновлення, розклад та інформація про новий випуск в прокат кінострічок в кінотеатрі «Сінема Сіті». Одним з найбільших плюсів сайту є те що купувати квитки на концерти у Тернополі можна просто онлайн на сайті. Це зручно, перевірено та безпечно.

Кожного дня ми вдосконалюємось та робимо сайт зручнішим у використанні. Наша мета – легкий пошук потрібної інформації. Афіша вміщує в себе не тільки події у Тернополі, які відбудуться сьогодні, завтра або ж через місяць.
Для тих хто любить почитати та дізнатись більше цікавої інформації про місто відведена рубрика «Блог». Саме там, можна і посміятись і пройти невеличкі тести і поділитись прочитаним з гостями з інших міст.

Ми щиро раді коли ви ділитесь прочитаними статтями на своїх сторінках в соцмережах та додаєте самостійно через сайт свої події.
Залишайтесь разом з Афіша Тернополя MoeMisto та ми обов’язково станемо вашим найкращим другом-путівником по місту, покажемо вам усю його красу, велич та найсекретніші закутки.

 

Організатори та місця проведення

Суспільні події Все

Відпочинок в іншому місті Все

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення