Казка-мюзикл «Аладдін і чарівна лампа»

Казка-мюзикл «Аладдін і чарівна лампа»

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

Міжнародний театр пригод і фантастики «КАСКАДЕР» запрошує на прем’єру чарівної вистави-мюзиклу для дітей та дорослих «Аладдін і чарівна лампа». Спектакль Казка-мюзикл «Аладдін і чарівна лампа» в Тернополі відбудеться 6 листопада о 12:00 у Тернопільському драмтеатрі.

Творці хітових музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Кіт у чоботях», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка та семеро гномів» широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутись до героя найпопулярнішої казки арабського циклу «Тисяча та одна ніч». Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу та підкорив серце найгарнішої східної принцеси.

Саме тому творча команда театру «Каскадер» вирішила звернутись до вічного сюжету, адже наша фірмова ознака – добрі, душевні та веселі інтерактивні казки з мелодійними піснями, віртуозною сучасною хореографією, дотепним гумором, різноманітними трюками та бійками. А східний колорит, яскраві костюми, ефектні декорації і світлові рішення, стануть прекрасним оздобленням для втілення класичної історії.

Сюжет вистави: Закоханий у прекрасну принцесу злидар Аладдін потрапляє у таємничу печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи – Джинн, вибравшись на волю, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Вистава триває 75 хвилин.
Буде цікавою для будь-якої глядацької авдиторії.
Рекомендована для сімейного перегляду.
Дітям до 4-х років вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)
Автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановська
Хореограф-постановник - Станіслав Волотовський
Режисер-постановник - Влада Кохановська
Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий
Аранжувальник - Юрій Катін

Замовити та купити квитки на Казка-мюзикл «Аладдін і чарівна лампа» можливо онлайн через інтернет. Оплата готівкою можлива при покупці в касі або у кур'єра (при замовленні квитків з доставкою).
Вартість квитків: 90 - 220 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення