Свято Водохреща 2023 в Тернополі

Свято Водохреща 2023 в Тернополі

Всі анонси від: Тернопільська міська рада

У Тернополі відбудуться водохрещенські купання.

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що хрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я.

Де можна покупатися:

  • О 12.00 на Тернопільському озері розпочнеться освячення води біля символічного Хреста на честь Хрещення Київської Русі.(Парк ім. Т.Г. Шевченка). 

Традиційно для любителів зимового купання буде створено сприятливі умови. У місці святкування буде організовано пункти обігріву, роздягальні, а також можливість зігрітись гарячим чаєм. Аби мінімізувати ймовірність нещасних випадків тут чергуватимуть медики, працівники ДСНС та міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах. За охороною громадського порядку слідкуватимуть працівники міського відділу поліції та муніципальної дружини.

Управління з питань цивільного захисту населення застерігає:

  • будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
  • не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.
Коментарі до події (1)
  • Даник Михайло 15 Січня

    Свята закінчуються, а проблеми життя нашого суспільства - залишаються. Он, вже тернопільська електронна газета ПРО ВСЕ блокує мої дописи за критику бездіяльності влади, обласної в т. ч. Може якось допоможіть п.Борису Машлянці, адміністратору тої ґазети (незалежної, як він каже) не лягти повністю під Барнів. Нічого крамольного в моїх дописах не було, одна гола ПРАВДА. Але, нажаль, тієї правди владним мужам до одного місця, вони мріють стати СКОРОБАГАТЬКАМИ, й прикладають всіх зусиль для цього. А може з Західної України й почнеться ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ, боротьба з корупцією ?? Не хочете боротися ?? Наш народ вічно був затурканим, забитим горем й податками, й на цьому постійно наживалися спритні ділки, "спеціалісти по розтранжируванню" бюджетних коштів. ВАША влада хоч трошки щось робить, щоб ВАМ жилося краще ?? Гарно прибрані вулиці, освітлено все, порозчищувані парки й сквери, пороблені пандуси до громадських приміщень, позасипувані ями на дорогах ??? Якщо так - то ВИ щасливі. Нажаль, Скалу таке щастя знову оминуло. Нема ґосподаря. Зробили розсадник корупції з новоствореного ОТГ. І контролюючі органи "бояться" відреагувати на офіційне письмове звернення. Кругова порука як була, так і залишилася. Лише в згуртованості громадськості - СИЛА. Спілкуймося хоч ч/з Інтернет, ділімося досвідом боротьби з цим безладдям і безвладдям ! Слава Україні !
Отримуйте
регулярні оновлення