Музей української марки ім. Я. Балабана

Музей української марки ім. Я. Балабана

На карті вул. Соборна, 26, Вінниця
Подія минула
Вхід вільний

Минулого року восени у Вінниці відбулось відкриття Музею української марки ім. Якова Балабана. Музей знаходиться за адресою вул. Соборна, 26.
В експозиції  музею представлені одні з найцікавіших марок, деякі з них є лише в одному екземплярі. Є марки вживані в Одесі, радянські марки та навіть ті, на яких згадано Голодомор. У повній колекції пана Олександра є марки, датовані від 1850 року, гашені в різних українських містах. Найстаріший конверт з поштовим штемпелем датований 1830 року. До слова, є також марка з нині білоруського міста Гомель, погашена українським тризубом.


Музей української марки ім. Якова Балабана  можна відвідати щодня, окрім понеділка, з 10-ї до 18-ї години. Школярам та студентам вхід безкоштовний. також у музеї можна придбати сувенірні марки та листівки. 

Меморандум про створення музею у Вінниці підписали 2 липня 2015 року між Вінницькою міською радою та Міжнародним благодійним фондом «Музей української марки ім. Якова Балабана».
Яків Балабан народився у селі Писарівка-Волоська біля Ямполя, що на Вінниччині.

Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 26
Телефони для довідок:  +38 099 534 3020, +38 067 505 91

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
10 ідей для активного відпочинку у Вінниці!
10 ідей для активного відпочинку у... Вінницю уже багато раз визнавали найкомфортнішим містом для життя! Але це не лиш комфортне місто! Це місто, де можна кру...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook