Виставки у Вінниці

Выставки в Виннице - Спеціалізована виставка "Будмаркет"
Виставки Спеціалізована виставка "Будмаркет"
Ср. 19 Квітня 10:00 - 18:00
Выставки в Виннице - Єдина виставка в Європі  живих комахоїдних рослин-хижаків
Виставки Єдина виставка в Європі живих кома...
Ср. 22 Лютого 10:00 - 21:00
Выставки в Виннице - Виставка Володимира Казаряна "Восьме диво світу"
Виставки Виставка Володимира Казаряна "Восьм...
Ср. 22 Лютого 10:00 - 18:00
Выставки в Виннице - Універсальна виставка-ярмарок «Для жінок все-2017»
Виставки Універсальна виставка-ярмарок «Для...
Ср. 01 Березня 10:00 - 18:00
Выставки в Виннице - Спеціалізована виставка "Присадибне господарство"
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах

Дізнайтеся більше про виставки у Вінниці

Відвідати виставки у Вінниці – це гарний спосіб з користю провести дозвілля. Зайшовши в розділ сайту «виставки», ви можете переглянути усі акутальні виставки та ярмарки, які проходять в нашому місті.

Найчастіше у Вінниці відбуваються тематичні виставки напередодні свят, регіональні та міжнародні виставки, фотовиставки, презентації книг та виставки творів мистецтва. Традиційними місцями виставок можна назвати Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати, музеї Вінниці, торгово-розважальні центри, регіональний центр сучасного мистецтва Арт-шик. Також цікавими є виставки, що проходять просто неба на центральних площах міста, у Центральному міському парку та у залі міської ради. 

Відвідувати виставки у Вінниці можуть як дорослі, так і діти. Зазвчиай на заходах такого типу влаштовують не лише презентації товарів, творів мистецтва, а й пропонують за зниженими цінами культурно-мистецькі, декоративно-прикладні товари, ювелірні прикраси, одяг, дитячі речі, хутро, трикотажні вироби, шкіргалантерею, товари легкої промисловості. Частими є виставки дитячих малюнків, чи виставки, на яких влаштовують розпродажі та аукціони в благодійних цілях. 

Також, часто проводяться ярмарки-розпродажі, де можна придбати будь-які речі за більш доступною ціною. Одними з найцікавіших виставок є виставки домашніх тварин, квітів, товарів для саду та дому, вузькоспеціалізовані виставки. 

Відвідини виставки - це відмінний шанс самостійно спланувати свій відпочинок у місті. Як правило, виставки тривають протягом вікенду, тижня, або навіть цілий місяць.
Отож, відпочивайте, насолоджуйтесь та слідкуйте за оновленням подій у рубриці "Виставки у Вінниці"!