Організатори та місця проведення

Цікаві статті

Дізнайтеся більше про виставки у Вінниці

Вінниця є одним із найкрасивіших міст України, а ще – важливим центром економічного та культурного життя України. Не дивно, що така подія, як виставка у Вінниці проходить дуже часто і тематика її може бути дуже різноманітною. Часто на суд громадськості виносять витвори мистецтва – картини, скульптури, гравюри, фотографії, вельми популярними є предмети народних ремесел та ручної роботи. Не рідко виставляють нові книги (найчастіше вони мають форму виставки-презентації), торгово-промислових товарів, одягу та взуття, наукових досягнень, інструментів, будматеріалів, ікон, прикрас тощо. Досить часто під час таких виставок всі бажаючі можуть придбати товар по заниженій ціні (виставка-ярмарок).

У місті є багато місць, де проходять тематичні виставки місцевого, регіонального, всеукраїнського та міжнародного значення. Головним з них є Експоцентр у Вінниці, що належить торгово-промисловій палаті і розміщений по вул. Соборній, 67. Обладнаний за останніми досягненнями техніки, він має великі площі та можливості. У різні пори року заходи проводять на центральних площах міста, в залі міської ради (вул. Соборна, 59), у Центральному міському парку.
Не відстають і сучасні торгово-розважальні центри, котрі приймають на своїх площах різноманітні експозиції (ТРЦ «Мегамол» по вул. 600-річчя, 17, ТРЦ «Шок» на вул. Келецькій, 117б), арт-кафе «Галерея Інтершик» (вул. Архітектора Артинова, 12а).
   Не стоїть осторонь і музей у Вінниці, точніше, музеї. Окрім колекцій, котрі виставляються в їхніх залах на постійній основі, заклади можуть похвалитися «гастролерами» - колекціями полотен, вишитих картин, художнього текстилю, писанок, воскових фігур. Експонати для показу надані іншими музеями України, вітчизняними та закордонними митцями, приватними колекціонерами.
До числа найпопулярніших музеїв у місті відносяться:
    • Вінницький обласний краєзнавчий музей (вул. Соборна, 19);
   • Вінницький обласний художній музей (вул. Соборна, 21);
   • Вінницький літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15);
   • Національний музей-садиба М.І.Пирогова (вул. Пирогова, 155) та ін.
Наша афіша допоможе вам залишатися в курсі всіх подій, тож стежте за її публікаціями, а ще краще - підписуйтеся на оновлення.