Виставка художниці Мар’яни Сілагіної

Виставка художниці Мар’яни Сілагіної

Всі анонси від: Вінницький обласний художній музей

26 вересня о 14.00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки живопису  художниці Мар’яни Сілагіної! Виставка має назву «Таємничі знаки».
В експозиції виставки представлено 25 робіт. Твори талановитої художниці виконані в українському етнічному стилі. Це олійний  живопис на основі авторських технік та художнього бачення. У свої роботи Мар’яна вкладає глибокий фiлософський пiдтекст, розкриває дух і ментальність нашого народу. Всі картини об’єднує висока енергетика, глибоке духовне наповнення, яскрава колористика та потужний етнічний характер.

Про художницю: Сілагіна Мар’яна народилась 8 жовтня 1991 року в сім’ї художників. У  2000 – 2006 роках навчалась у Вінницькій художній школі, згодом закінчила Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, працювала у Вінницькій дитячій художній школі. Активно займається створенням картин, має першу персональну виставку з символічною назвою «Сила в генах», яка нещодавно відбулась у світлиці Вінницького обласного центру народної творчості.

Організатори виставки та художниця запрошують шанувальників образотворчого мистецтва насолодитись оригінальними роботами художниці та різнобарв’ям української етніки в них.
Виставка «Таємничі знаки» триватиме у музейних стінах до 9 жовтня  2017 року.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook