Виставка "Орнаментальна мозаїка Поділля"

Виставка "Орнаментальна мозаїка Поділля"

Всі анонси від: Вінницький обласний краєзнавчий музей

З 21 вереня по 22 жовтня у Вінницькому краєзнавчому музеї триватиме виставка Ірини Савчук "Орнаментальна мозаїка Поділля"!
На виставці представлені різні напрямки народного мистецтва, а також варіації їхнього сучасного потрактування: вишивка, писанка, витинанка, іграшка, художній текстиль, різьблення.

Про автора виставки:
Ірина Савчук – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. На виставці презентує як свої роботи, так і роботи своїх учнів студентів.
Майстриня захоплюється різними видами декоративно-ужиткового мистецтва: вишивкою, писанкарством, в’язання гачком, спицями, виготовляє іграшку – текстильну, в’язану, з рослинних та пластичних матеріалів. Авторські роботи Ірини Савчук находяться в приватних колекціях США, Канади, Болівії, Швейцарії, Польщі, Італії, Німеччини, Норвегії, Росії, України. Постійно бере участь у всеукраїнських виставках, міжнародних фестивалях з народної творчості.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Туристичний прогноз на 2018 рік
Туристичний прогноз на 2018 рік Навіть якщо ви не вірите в ворожіння і пророкування майбутнього, ця інформація може вам знадобитися при плануванні подор...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook