11.02-14.02 ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА ЗАКАРПАТТІ + ЛЬВІВ 3ДНІ\2НОЧІ

11.02-14.02 ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА ЗАКАРПАТТІ + ЛЬВІВ 3ДНІ\2НОЧІ

11.02-14.02 ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА ЗАКАРПАТТІ(замки,термоводи,дегустація вина,форель) + ЛЬВІВ 3ДНІ\2НОЧІ- відправлення з Житомира-1300 грн. та Києва -1400 грн.
 

Програма туру:

Четвер 11.02:

18:30 збір групи в м. Київ (ст. М Житомирська)

19:00 виїзд з м. Київ

22-00 посадка туристів в г. Житомирі (Площа Перемоги). 

П'ятниця 12.02:

8:00-9:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелі «Надія» (номера зі всіма зручностями).

Сніданок.

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець».

Всі бажаючі можуть цілий день кататися на лижах, санях, сноубордах. Попереднто взявши на прокат прямо в готелі.

Відвідування водоспаду Шипіт

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим. 

Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!

Повернення в готель.

Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни, шашлик…).

!!! Неподалік від готеля знаходиться форелева ферма, де всі бажаючі зможуть прийняти участь в ловлі риби та засмажити її на вуглях!!!  

Субота 13.02:

Сніданок.

Виїзд групою по замкам Закарпаття

Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

Виїзд в м. Берегове. Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин». Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік - понад 300 років.

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.

Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.

 На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

 

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

-       Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)

-       Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)

 

-       Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.

-       Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.  

-       Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.

-       Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.

-       Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування колиби, сауни, форелевої ферми, шашлик).

Неділя 14.02:

Сніданок. Звільнення номерів.

Відвідування гірськолижного комплексу «Плай»: катання на лижах, санках, сноубордах.

15:30 відправлення в м. Львів.

Вільний час. 

17.00 - 20.30. Вільний час.

Пропонуємо ознайомиться з вечірньою життям цього дивовижного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як "Криївка", "Антикризова кнайпа", "Під Сіньою Пляшко", "Гасова Лямпа".

21:00 виїзд в м. Житомир/Київ

15.02.2014

04:00 прибуття в Житомир; 06:00 прибуття в Київ

*час вказаний орієнтовно

 

 В вартість туру входить:

 - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ

 - проживання

 - харчування: 3 сніданки та 2 вечері

 - послуги екскурсовода

 - послуги супроводжуючого

 - медична страховка

 Додаткорво сплачується:

 . Дегустация вин - 70 грн. 

 · Термальний басейн - 300 грн. 

 · Трансфер Воловеьць -Мукачево-Берегово-Косино-Воловець - 100 гр. (діти до 12 років – 50 грн.)

 · Прокат гірськолижного спорядження – від 70 до 100 грн/доба.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення