Акваріум БГ65. Двері Трави

Акваріум БГ65. Двері Трави

Всі анонси від: Ракушка

Борис Гребенщикков та гурт «Акваріум»
З новою програмою «ДВЕРІ ТРАВИ»

Ювілейний тур по Україні: «БГ - 65»!

Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, проросла крізь каміння і терни волелюбний і протестності рок-н-ролу! Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Цього року Батьку Російського Року, поету і музиканту виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені - виступами в турі по містах України.


Унікальна музика групи "Акваріум" не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави» - на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє і справжнє звучання.

«Ця пісня для мене суттєва, тому що це перша пісня, яку я написав, яка мені по-справжньому сподобалася - вона була якоюсь не" самодіяльної », а« справжньої ». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів ранок за ранком на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав недавно вийшов «Сільмарільйон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прим продовженням лісів Белеріанда, »- розповів Борис Гребенщиков про пісню« Двері Трави »(2017).

БГ і гурт «Акваріум» - як і раніше актуальні і незрівнянні! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без мату», чия музика і вірші виконані глибоким і справжнім змістом, продовжують грати - і на Світових Сценах і спонтанно площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість - це не стільки сценічне мистецтво, а щира, чесна, вічна музика і вірші про життя в стилі рок-н-рол.

На концерті «Двері Трави» вас чекає:
- Оновлений склад гурту.
- Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень.
- Тривалість концерту - 2,5 - 3 години.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення