Аладдін і чарівна лампа

Чарівна історія "Аладдін і чарівна лампа" в Житомирі

Чи бажаєте ви вирушити у східну казку? Туди, де є місце і прекрасній принцесі, і красунчику принцу, і чарівнику з тонким гумором? Тоді вам точно потрібно відвідати Житомирський телецентр 14 травня о 12:00. Саме тут буде розіграна музична вистава "Аладдін і чарівна лампа".

І хоч організатори вистави позиціюють її, як дитячий захід, цікавою буде вона навіть дорослим. А все тому, що казки потрібні всім і завжди, щоб зарядитися надією на добре і світле, і просто відволіктися від сірих буднів.

Просто зараз ви можете придбати квиток на виставу для себе, своєї сім'ї та близьких. До речі, не забудьте, подивитися й інші вистави театру!

Чари східної ночі

Театральна вистава "Аладдін і чарівна лампа" відбуватиметься на головній сцені академічного театру. Тривалість вистави становитиме 1 годину.

Що ж до сюжету, то історія про Аладдіна та його кохану вам давно відома. Тож, завітавши на виставу, ви зустрінете всіх героїв казки, переживете всі їхні пригоди, і врешті-решт зможете потішитись щасливою кінцівкою. Чи ні? Але точно про це ви дізнаєтеся, коли сидітимете в залі.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення