Аутсайдери

Аутсайдери

У 60-ті роки ХХ століття команда Феррарі вважалася непереможною в легендарних гонках на витривалість Ле-Ман.

Більше всіх інших це зачіпало Генрі Форда II – він просто мріяв, щоб його Форд скинув із вершини італійців і сам зійшов на верхню сходинку п'єдесталу. Він готовий на це витратити будь-які гроші, найняти найкращих людей.

Один чоловік, конструктор Керолл Шелбі, сказав йому, що для перемоги в гонці потрібно дещо, що за гроші складно купити – геніальний гонщик. Шелбі погодився допомогти Форду та за неймовірно короткі строки створить машину, яка здатна перемагати. Залишилося умовити норовливого, але неймовірно талановитого пілота Кена Майлса сісти за кермо майбутнього звіра, щоб перемогти Феррарі.


Проект зняв Джеймс Менголд, в активі якого варто відзначити роботи "Перерване життя" (1999), "Кейт і Лео" (2001), "Логан" (2017).

У фільмі зіграли: Крістіан Бейл ("Престиж" (2006), "Боєць" (2010, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану"), трилогія "Темний лицар"), Метт Деймон ("Розумник Вілл Хантінг" (1997 , номінація на "Оскар"), "Одинадцять друзів Оушена" (2001), "Відступники" (2006)), Трейсі Леттс ("Абсолютна влада" (2016), "Леді Берд", "Секретне досьє" (обидві 2017)) .

Перший показ картини відбувся 30 серпня 2019 року на Кінофестивалі в Теллуриді, США.


Рейтинг:7.40

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення