Bafta: Британія. Коротко 2019

Bafta: Британія. Коротко 2019

Всі анонси від: UA: Житомир

Британська Рада в Україні та Британська Академія Кіно і Телебачення (BAFTA) представляють спеціальний проект у рамках фестивалю «Нове британське кіно» – колекцію короткометражних фільмів, що були номіновані на премію BAFTA у 2019 році.

BAFTA SHORTS – це підбірка для усіх поціновувачів короткого метру, представлена у розмаїтті жанрів і тем.


Воллі / Wale
Велика Британія, 2018 / 20 хв.
Режисер: Барнабі Блекберн
У ролях: Джеймі Сівес, Роджер Нсенгіюмва, Клер Перкінс
Фільм про неповнолітнього злочинця, який намагається почати нове життя, відкрити власний бізнес. Але не так просто позбутися тіней минулого, тим більше коли ти молодий, чорношкірий та ще й з кримінальним минулим.

73 корови / 73 cows
Велика Британія, 2018 / 15 хв.
Режисер: Алекс Локвуд
Документальний фільм розповідає історію фермера з Дербішира, який втомився боротися зі своєю совістю, щодня відправляючи корів на бійню. Зрештою він вирішує звільнити свою худобу та стати вегетаріанцем.

Все гаразд / i'm OK
Велика Британія, 2018 / 6 хв.
Режисерка: Елізабет Гоббс
У 1917 році австрійський художник Оскар Кокошка був у госпіталі з пораненням і контузією, які отримав в ході Першої світової війни, а також розбитим серцем в результаті закінчення свого відомого на весь світ роману з Альмою Малер.

Холостяк, 38 років / Bachelor, 38
Велика Британія, 2017 / 16 хв.
Режисер: Браян Бейл
Розповідь про історію кохання гомосексуального чоловіка середнього віку в Лондоні 1960-х років, коли одностатеві стосунки були заборонені.

Марфа / Marfa
Велика Британія, 2017 / 9 хв.
Режисери: Грег МакЛеод, Майлз МакЛеод
Події анімаційного фільму відбуваються в ізольованому місті в техаській глибинці, де зупинився час, а в нічному небі спалахують загадкові хаотичні вогники...

Хулігани / Roughhouse
Велика Британія, 2018 / 16 хв.
Режисер: Джонатан Ходжсон
Троє друзів вирушають на пошуки пригод в загадкове місто. Але тут до їхної дружної банди приєднується новий учасник-маніпулятор...

Сині двері / The Blue Door
Велика Британія, 2017 / 9 хв.
Режисер: Пол Тейлор
У ролях: Дженні Бут, Енні Макгрет, Джемма Вілен
Жінка, яка доглядає за прикутою до ліжка бабцею, знаходить в її сильно занедбаній квартирі сині двері. Героїня намагається їх відчинити, але за мить їй доводиться шукати способи забарикадувати таємничі двері, оскільки хтось (або щось) з іншого боку наполегливо виривається на волю.

Поле / The Field
Велика Британія, Франція, Індія, 2018 / 19 хв.
Режисери: Сандх'я Сурі
У ролях: Мія Маєлзер
Молода індійська жінка веде подвійне життя, ховаючись від реальності в хащах кукурудзяного поля, але ховатися вічно не можна: наближається час збору врожаю.

Адреса: вул.Театральна, 7

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення