БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ГУРТУ ROCK GASM

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ГУРТУ ROCK GASM

Боєць 90-го окремого аеромобільного батальйону Станіслав Паплінський, який захищав Донецький аеропорт та 197 днів провів у полоні сепаратистів, виступить на благодійному концерті у Житомирському палаці культури разом з своїм музичним гуртом Rock Gasm.

Концерт відбудеться 18 червня о 17:30 у Міському палаці культури.

 

Виручені кошти підуть на допомогу в лікуванні поранених, що наразі перебувають у  Житомирському шпиталі.

Окрім гурту RockGasm для житомирян виступлять фронтмен гурту “Шабля” Володимир Ейгензеер та підполковник ЗСУ Валерій Глушук зі своїми авторськими піснями.

Організатори та музиканти закликають не залишатись осторонь та підтримати своїх захисників! Дізнатись про концерт докладніше, а також зарезервувати собі місце заздалегідь можна за тел.: 093 540 550 7.

У полоні Станіслав уперше в житті почав писати вірші. Зараз має їх близько сотні. Найпронизливіший твір – “Зачем на мой земля пришел”. Саме таке питання українському десантнику доводилося чути чи не щодня. От тільки запитували про це представники різних національностей – росіяни, чеченці, навіть узбеки та якути. Наче це Станіслав прийшов зазіхати на їхню землю, а не навпаки.

Наразі сподівається, що зможе забути все пережите. А можливо – ще й видати збірку своїх віршів, які активно поширюються у соціальних мережах, а деякі вже стали піснями.

Музичний гурт Rock Gasm, керівником якого є Станіслав Паплінський, з'явився вже у Івано-Франківську. Стас познайомився на одному благодійному заході з музикантом Мартином Небогом, якому запропонував покласти на музику його вірш, присвячений загиблому побратиму Віталію Гаcюку (позивний “Юрист”). Так з’явилася перша пісня “Туман” і її студійний запис. Згодом до них приєднався ще один талановитий  рок-музикант та гітарист Тарас Квітик. Утрьох вони записали пісню “ДАП”. Невдовзі до гурту приєдналися гітарист Сергій Сен та барабанщик Валерій Ігорович. Третя створена пісня на слова Стаса Паплінського – “Воля”. Цю пісню 18 червня гурт виконає на благодійному концерті у Житомирі. Зібрані під час концерту кошти направлять на допомогу тим бійцям, які постраждали внаслідок війни і проходять лікування у Житомирському шпиталі.

Довідково:

Паплінський Станіслав  Михайлович народився 1984 року у селі Волиця Фастівського району Київської області. З 2006 року постійно проживав у Житомирі. У серпні 2014 року добровольцем пішов до військкомату, попросився у 95-ту бригаду. Одразу ж був відправлений в Артемівськ Донецької області. Службу проходив 90-му батальйоні.

Брав участь у бойових діях в районі Донецького аеропорту: Опитне, Водяне, Піски. Неодноразово бував безпосередньо на території аеропорту, де в крайній свій виїзд з 20 на 21 січня його бойову машину МТЛБ бойовики обстріляли з гранатомета. Автомобіль скинуло з естакади. Станіслав  отримав важке поранення в голову, грудну клітину та ліву ногу. Так і не дочекавшись допомоги через шквальний вогонь противника, в непритомному стані потрапив у полон, де провів довгих 197 діб. Більшість його віршів написані в полоні. В січні 2016 Станіслав Паплінський переїхав до Івано-Франківська.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення