Благодійний концерт «Я обираю життя»

Благодійний концерт «Я обираю життя»

У суботу, 21 вересня, на території літньої естради “Ракушка”(вул. Професора Кравченка, 10) відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Калінчука, який у 2015 році отримав компресійний перелом 4-го шийного хребця.

Хлопець не перестає тренуватись та вірить, що незабаром стане на ноги. Максим Калінчук має надзвичайний талантпісля того, як його тіло було майже повністю паралізоване, хлопець почав малювати картини на замовлення, тримаючи пензлик в зубах.

Концертна програма:
15:00-17:00 - Номери дитячих колективів із пісенними й танцювальними номерами від Студія розвитку талантів Ірени Марченко
17:00-19:00 - Виступ Житомирського рок-гурту “Третє Небо” Пісенні номери репера Яка Майстер-клас із Handmade


Метою волонтерського концерту із вільним входом є організація матеріальної допомоги для Максима Калінчука аби продовжити його лікування.

На благодійному заході будуть представлені роботи хлопця, а також ви матимете змогу придбати футболку з логотипом Максима. Між сидіннями для глядачів та огорожею будуть облаштовані спеціальні бокси для збору благодійних коштів. Не будьте байдужими, проведіть свої вихідні весело та з користю.

Партнери: Житомирский кооперативний коледж бізнесу і права; Житомирське вище професійне училище-інтернат; Власниця та майстриня Handmade студії Валентина Романюк; Інформаційно-аналітичне видання TIMES.ZT.

Організатори та співорганізатори: Засновниця благодійного фонду “Фундація волонтери без кордонів” Олена Гончаренко; Гітаристка Житомирського рок-гурту “Третє небо” Марина Захарчук; Студія розвитку талантів Ірени Марченко.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення