10 найяскравіших місць України

Моємісто
Автор:
Моємісто
02 серпня 2021

Україна - дуже цікава країна з просто неймовірним туристичним потенціалом. У нас є все - і гори, і тепле море, і безкраї степи, зелені ліси. Наш огляд - унікальна можливість здійснити віртуальну подорож по найцікавіших місцях України і обрати те, яке ви відвідаєте вже під час наступної відпустки! Гарного перегляду!

10 найяскравіших місць України

 

1. Українська сахара: Олешківські піски.

Справжня піщана арена, яка розкинулася в Цюрупинському районі Херсонської області, що за 30 км від Херсона. Найбільша пустеля Європи! Сьогодні тут організовано природоохоронну зону — Національний природний парк "Олешківські піски".

2. Лемурійське озеро - мертве море на півдні України.

Унікальне рожеве озеро, яке розташоване у Херсонській області біля села Григорівка. Не так давно вчені  виявили тут лікувальні грязі. Вони сертифіковані і допущені для використання в якості лікувального та косметичного засобу.  Частка солі в літрі води сягає 350 грам.

3. Актовський каньон.

Один з найбільш незвичайних комплексів лісової та водної екосистем, в обрамленні гранітних валунів, з ансамблем зі скель. Розташований на річці Мертвовід біля села Актово Миколаївської області.

4. "Український Версаль", місто Батурин.

Резиденція останнього гетьмана Війська Запорозького - Кирила Розумовського.

5. Підгорецький замок з привидами.

Розташований на Львівщині, має доволі цікаву містичну історію. Експерти в один голос стверджують, що палац справді є місцем паранормальної активності. Тож двері у потойбічний світ тут залишаються привідчиненими.

6. Шацькі озера.

Група з понад 30 озер в  Волинській області, в межиріччі Прип'яті і Західного Бугу.

7. Парк "Софіївка", Умань.

Один з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - першої половини XIX ст. Сьогодні цей парк кожного дня відвідує близько 500 осіб.

8. Село Ділове, Рахівський район, Закарпатська область.

Географічний центр Європи в Діловому неподалік Рахова. Слова «Україна - це Європа» мають точне географічне обгрунтування.

9. Гора Говерла.

Гора Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей та вважається найвищою горою України, 2061 м над рівнем моря.

10. Вилкове - українська Венеція.

Унікальне містечко на воді, яке є головним виходом в Українську Дельту Дунаю.

Дякуємо за перегляд! Будемо вдячні за поширення!

 

Коментарі до події (1)
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Традиції та заборони на Великдень
Традиції та заборони на Великдень Великодні традиції існують багато століть. Ознайомимось з найпопулярнішими
Підключення блютуз колонки до телевізора, ноутбука та інших пристроїв
Підключення блютуз колонки до телев... Як поліпшити якість звуку від телевізора, ноутбука чи планшета? Кожен з цих пристроїв обладнано власними, доволі пристой...
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...