30+: всі виступи талановитої команди з Житомира

Moemisto
Автор:
Moemisto
07 жовтня 2018

"30+ - це коли твій ранок розпочинається не з пляшки пива, а з двух серій "Фіксиків" - саме з таким девізом розпочала свої виступи в проекті "Ліга Сміху" команда з нашого міста.

30+: всі виступи талановитої команди з Житомира

 

Колектив став одним з наймолодших (за віком команди), і одним з найдосвідченіших (за віком акторів) в четвертому сезоні Ліги. На фестивалі житомирська команда стала справжнім відкриттям. У проекті Ліги сміху вони дебютували лише в 2018 році, але її учасники мають за своїми плечима близько десяти років виступів на гумористичній сцені.

На фестивалі в Одесі команда «30+» зуміла досить швидко підкорити серця глядачів. Гумор команди сподобався також і зірковому тренеру Станіславу Боклану, який, до того ж, родом з Житомирської області. 

До складу команди входять: Іван Кухарчук, Владислав Черних, Василь Боровий, Дмитро Сліпаченко, Тетяна Кувшин, DJ Sasha Sidney, яких багато хто з вас знає як тамаду, фотографа або діджея на весіллі свого друга:)

Ми зібрали для вас всі виступи талановитого колективу на проекті "Ліга Сміху". Дивіться, насолоджуйтеся та поширюйте на сторінки в своїх соціальних мережах, адже нам є чим гордитись!

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Найдешевші лоукости для перельотів з України в Європу
Найдешевші лоукости для перельотів... Після прийняття безвізового режиму вже мільйони українців встигли скористатися чудовою можливістю і побачити багато краї...
Дешеві зимові курорти Карпат, які вразять вас своєю красою
Дешеві зимові курорти Карпат, які в... Зима - чудова пора року для відпочинку в величних Карпатах. Але що робити, якщо путівка до відомих курортів "не по кишен...
7 маловідомих фактів про Житомир
7 маловідомих фактів про Житомир Всім місцевим жителям відомо, що Житомир – одне з найстаріших міст України, засноване 884 року. Це батьківщина Святослав...