Ось чому потрібно ходити на концерти

Афіша Житомира
Автор:
Афіша Житомира
02 березня 2023

Британські вчені вчергове відзначились! Їх нове дослідження підтверджує, що відвідування концертів продовжує життя та впливає на відчуття щастя.
 

Ось чому потрібно ходити на концерти

Патрік Фаган, фахівець з поведінкової психології з Лондонського університету Голдсміт, провів дослідження, результати якого показали, що регулярне відвідування концертів продовжує тривалість життя.

В його доповіді ідеться про те, що навіть 20-хвилинний концерт збільшує відчуття добробуту в людини на 21%.

Проведені дослідження показують прямий зв'язок між "високим рівнем добробуту і збільшенням тривалості життя на 9 років". Виходячи з цього, вчені припускають, що люди, які час від часу відвідують концерти, живуть довше і щасливіше.

Учасники дослідження проходили спеціальні психометричні тести та перевірку серцевого ритму. Результати показали, що рівень почуття самодостатності та близькості з іншими людьми тих, хто відвідував концерт, виріс на 25%. Вчені прийшли до висновку, що люди, які відвідують живі виступи раз у два тижні, мають більше шансів бути щасливими та задоволеними своїм життям. У них висока самооцінка і продуктивність.
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Традиції та заборони на Великдень
Традиції та заборони на Великдень Великодні традиції існують багато століть. Ознайомимось з найпопулярнішими
Підключення блютуз колонки до телевізора, ноутбука та інших пристроїв
Підключення блютуз колонки до телев... Як поліпшити якість звуку від телевізора, ноутбука чи планшета? Кожен з цих пристроїв обладнано власними, доволі пристой...
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...