Cash Flow, настільна гра-тренінг

Cash Flow, настільна гра-тренінг

Живи так, щоб твої гроші працювали на тебе!
Як це зробити? Випробуй себе в грі Cash Flow!

Cash Flow ( «щурячі перегони») - настільна гра розроблена Робертом Кіосакі, призначена для тих, хто твердо вирішив змінити своє життя на краще і виробити звичку грамотно розпоряджатися своїми грошима, для того щоб реалізовувати свої цілі і здійснити мрії!

Ми граємо по авторському методу Марка Садовського - творця освітньої системи "Грані Багатства", бізнесмена і інвестора.

За 5 годин гри ти зможеш наблизитися до своєї мрії, змінити мислення і погляди на гроші. Ти навчишся ефективно управляти особистими фінансами і зрозумієш закони ведення бізнесу. Метод Марка Садовського, дає можливість усвідомлено управляти результатами і знайти причинно-наслідкові зв'язки. Освоївши цю навичку, ти зможеш самостійно притягувати необхідні і бажані події в своє життя.

Чим гра-тренінг Cashflow буде корисна саме тобі?

Гра Cashflow стане відмінним інструментом для просування до твоїх цілей.
Ти думаєш твоя мрія недосяжна? А насправді, щоб механізм запрацював, не вистачає всього одного маленького гвинтика. Знайди його в процесі гри. Все що тобі потрібно, стати на старт і фінішувати до своїх мрій з максимальною швидкістю!

Cashflow на практиці покаже, як грамотно інвестувати і накопичувати багатство. Під час гри ти навчишся отримувати й управляти активами, перевіриш свої стратегії та ідеї для створення бізнесу. На грі-тренінгу ти познайомишся з однодумцями, зможеш підняти і обговорити цікаві теми, дати шанс новим ідеям і націлитися на результат.

Сила гри в тому, що вона є відображенням реального життя. Ти зможеш проаналізувати свої дії і знайти причинно-наслідкові зв'язки. Зрозуміти, чому в твоєму житті відбуваються непередбачені і незаплановані ситуації, що ти до себе притягаєш магнітом і які дрібниці стають перешкодою на шляху до досягнення твоїх цілей!

Життєві уроки в реальному світі можуть бути дорогими. Тому, було б дуже круто в грі навчитися ефективно розпоряджатися своїми грошима і часом. Краще всі помилки зробити на ігровому полі, щоб потім не повторювати їх у життя!

Щоб підсилити результати, досвідчений тренер керує процесом і активно взаємодіє з кожним гравцем. Cashflow може проводитися в корпоративному форматі для створення командної мети і її досягнення. Для керівників, процес гри допоможе відстежити, що заважає його колективу для просування реальних цілей компанії. В кінці гри тренер дає зворотний зв'язок кожному гравцеві окремо з питань і запитам, які з'являлися під час тренінгу. Головне завдання гри - змінити мислення і колишні напрацьовані роками звички, які заважають нам втілювати мрії.

Тривалість: близько 5 годин
Кількість гравців за столом не більше 10 осіб.

Вартість участі: 300 грн.
Зареєструватися на тренінг можна тут

Тренер: Олексій Негода
- засновник тренінг студії "ENTER"
- провідний бізнесмен з 15-річним досвідом,
- бізнес-тренер і мотиваційний спікер,
- профконсультант по стартапам бізнес-проектів,
- trouble shooter, бізнес архітектор, інвестор,
- автор провідних інтенсивних тренінгів

Додаткова інформація за телефонами:
073 411 1800 - Ірина
063 411 1800 - Андрій

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook