Час відплати

Час відплати

Лос-Анджелес ніколи не був найбезпечнішим містом у світі. Але місцеві поліцейські завжди роблять все можливе, щоб викорінити злочинність в цьому великому місті. Там працюють різні люди: як потужні чоловіки, так і тендітні дівчата. Ерін Белл ніколи не була фізично сильною, але саме її разом із напарником на ім'я Кріс відправили на небезпечне завдання під прикриттям: вони повинні потрапити до банди грабіжників. Найскладніше в цьому те, що кожен день вони ризикують життям, а дівчина мала необережність закохатися у хлопця. Звичайно ж, у найвідповідальніший момент усе пішло не за планом – Кріс загинув. Пройшло багато років з того часу, а минуле все не відпускає Ерін. Вона бачить мету свого життя в помсті. Тепер вона набагато сильніша й у ній немає жалості до кривдників.

Офіційна назва фільму звучить як "Destroyer" ("Руйнівниця").

Режисером картини є Карін Кусама. Вона відома за проектами "Еон Флакс" (2005), "Тіло Дженніфер" (2009)

Головну роль у стрічці виконала Ніколь Кідман. Акторка раніше знімалася у фільмах "Інші" (2001), "Годинник" (2002, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль"), "Догвілль", "Холодна гора" (обидва 2003).

Також у проекті зіграли: Себастьян Стен ("Тоня проти всіх" (2017), кіновсесвіт MARVEL), Тобі Кеббелл ("Голос монстра", "Варкрафт" (обидва 2016), серіал "Чорне дзеркало"), Тетяна Маслані ("Клятва" (2012), "Жінка в золотому" (2015), серіал "Темне дитя").

Прем'єра картини відбулася 31 серпня 2018 року на Кінофестивалі в Телуриді, США.

Рейтинг: 5.65

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення