Чого хочуть жінки: версії про важливе

Чого хочуть жінки: версії про важливе

Всі анонси від: Майстерня шоколаду

Цієї п'ятниці в Житомирі Мар’яна Савка разом із Людмилою Зубко та Ольгою Герасим’юк спробують пролити світло на одвічні загадки під час розмови «Чого хочуть жінки» за мотивами проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину».

Запрошуємо вас на зустріч у «Львівську майстерню шоколаду».  

«12 неймовірних жінок» - авторський проект Мар’яни Савки, під час якого вона в розмові про найважливіше зібрала героїнь-моральних авторитетів сьогодення. Це особливий комунікаційний простір, у якому витворився жіночий обмін думками та ідеями про головні цінності: любов, справедливість, милосердя, толерантність. І вже незабаром у Житомирі Мар’яна Савка поговорить з героїнями свого проекту про те, які челенджі сьогодні стоять перед жінкою і до чого вона прагне.

«Жінка у сучасному суспільстві має надзвичайно багато обов'язків і викликів, - розповідає Мар’яна Савка. – Вони переважно відповідальні люди і тримають на своїх плечах купу процесів, не завжди видимих. А от які прагнення у жінок, чого вони домагаються, що хочуть змінити, чого досягають у цих змінах і якими засобами – про це ж так само цікаво говорити. Людмила Зубко і Ольга Герасим'юк – обидві були учасницями мого проекту "12 неймовірних жінок", кожна з них, кожна з нас, зрештою, є сильними особистостями, які випрацювали власну систему цінностей і мають певну місію, якою важливо ділитися. Необхідно говорити про речі, суспільно значущі, але інколи так хочеться просто погомоніти про найпростіші і почасти найважливіші речі, які роблять життя жінки повноцінним і цікавим». 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення