Чому з магазинів "зникнуть" шампанське і фета?

Чому з магазинів "зникнуть" шампанське і фета?

Всі анонси від: Житомирський прес клуб

Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?

Прес-конференція, на якій ми дізнаємося про новації, які чекають на українських споживачів харчової продукції в зв'язку із впровадженням з 1 січня 2020 року нової редакції рамкового закону про географічні зазначення, відбудеться 24 грудня об 11:00 в приміщенні Гнатюк Арт Центру.

Це означає, що українські виробники будуть змушені відмовитися від використання багатьох звичних іноземних географічних зазначень продуктів та напоїв, які Україна зобов'язалася охороняти на своїй території, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС.


Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило перелік пріоритетних географічних зазначень, над реєстрацією яких працюватиме проект "Географічні зазначення в Україні", що фінансується Євросоюзом.

Нещодавно було зареєстровано перший український харчовий продукт з географічним зазначенням - гуцульську овечу бриндзю.
Тепер на черзі інші продукти (серед них сир, мед, ягоди, вино, алкогольні напої), робота над реєстрацією яких продовжиться наступного року.

Про концепцію географічних зазначень, переваги їх запровадження для виробників, споживачів і територій, а також про перспективи українських географічних зазначень під час прес-конференції розповість Іван Гайванович, національний експерт з маркетингу і комунікацій проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».

Прес-конференція відбудеться 24 грудня(вівторок) об 11:00
за адресою: вул Велика Бердичівська, 20, Гнатюк Арт Центр
Запрошуються усі ЗМІ.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення