ДахаБраха

ДахаБраха

ДахаБраха в Житомирі!

Свого часу гурт став справжньою подією в українській музиці. Створений Владом Троїцьким як частина театрального проекту, гурт швидко здобув світову популярність і є чи не найбільш знаним за кордоном українським музичним колективом.

ДахаБраха грає у жанрі етно-хаус і застосовує у своїй творчості чимало народних інструментів: джембе, бугай, укулеле, дарбука та табла та купа інших. Також гурт вирізняє просто магічний вокал учасників та справжнє містичне дійство, на яке перетворюється кожний їх концерт. В самобутніх піснях ДахаБраха відчувається вся сила і мудрість наших пращурів. Ця музика ніби оминає свідоме сприйняття і занурює слухачів у дивне потойбіччя, яким проводять їх учасники гурту. Минулого року ДахаБраха випустила свій новий альбом, який має назву "Alambari". Цього вечора ви почуєте нові пісні з останнього лонгплею, а також добре відомі роботи колективу.

Аби зануритись у неповторну атмосферу гурту ДахаБраха, приходьте на концерт, що відбужеться в драмтеатрі імені Кочерги 1 грудня о 19:00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення