День Народження "DODO"

День Народження "DODO"

Всі анонси від: DODO

16 СІЧНЯ суботу

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Розважальний комплекс "DODO"

ЛЮБІ ДРУЗІ, ЗАПРОШУЄМО ВАС!

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ ВЕЧОРА

DJ LUTIQUE

LUTIQUE - СЬОГОДНІ ВЖЕ НЕ ПРОСТО нікнейм діджея. ЦЕ БРЕНД! АКТУАЛЬНИЙ, диктує тенденції, володіє власним СТИЛЕМ.
Без зайвих слів, ВІН - талановитий музикант, композитор, і ПРОДЮСЕР ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МУЗИКИ У СТИЛІ HOUSE, що люблять і вміють ВІДДАВАТИ себе улюбленій справі!

ЯК ДИДЖЕЙ LUTIQUE УЧАСНИК найгучніших вечірок СТОЛИЦІ, ІНШИХ МІСТ УКРАЇНИ і країнах ближнього зарубіжжя. ОН автором та ведучим популярного МІКС-ШОУ PREVIEW НА ХВИЛЯХ РАДІО KISS FM UKRAINE. БУДУЧИ затятим прихильником МУЗИКИ У СТИЛІ HOUSE, ВІН ДАРУЄ ЛЮДЯМ КРАЩЕ ІЗ VOCAL-, TECH- І PROGRESSIVE-HOUSE. Роботу в повному КОНТАКТІ З ПУБЛІКОЮ, він з легкістю і знанням справи заряджав ЛЮДЕЙ позитивною енергією танцювальних ритмів.
ДЛЯ НЬОГО НЕМАЄ МЕЖ І РАМОК, Немає різниці хто на танцполі! Він ШАНУЄ ВСІХ І знайде підхід до кожного, ВЧАСНО підібрати ТРЕК, створити потрібну АТМОСФЕРУ!
НІКОЛИ не зупиняючись на досягнутому, LUTIQUE ОСВОЮЄ ВСЕ НОВІ І НОВІ ГОРИЗОНТИ МУЗИЧНОГО СВІТУ, удосконалюючи діджейську ТЕХНІКУ і продюсерські НАВИЧКИ. ЦЬОМУ ВІН ЦІЛКОМ і присвячує себе ЗАРАДИ ТОГО, ЩОБ ВКОТРЕ ПОБАЧИТИ на танцполі УСМІШКИ і качає в такт музиці РУКИ НАТОВПУ.

Найкращий і танцювальний НАСТРІЙ протягом всієї ночі

ПІДТРИМУЮТЬ:

DJ ALEKSANDR KRAVETS

І ГОЛОС ВЕЧОРА MC YORIK

Face Control, Dress Control

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення