День Народження "DODO"

День Народження "DODO"

Всі анонси від: DODO

16 СІЧНЯ суботу

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Розважальний комплекс "DODO"

ЛЮБІ ДРУЗІ, ЗАПРОШУЄМО ВАС!

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ ВЕЧОРА

DJ LUTIQUE

LUTIQUE - СЬОГОДНІ ВЖЕ НЕ ПРОСТО нікнейм діджея. ЦЕ БРЕНД! АКТУАЛЬНИЙ, диктує тенденції, володіє власним СТИЛЕМ.
Без зайвих слів, ВІН - талановитий музикант, композитор, і ПРОДЮСЕР ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МУЗИКИ У СТИЛІ HOUSE, що люблять і вміють ВІДДАВАТИ себе улюбленій справі!

ЯК ДИДЖЕЙ LUTIQUE УЧАСНИК найгучніших вечірок СТОЛИЦІ, ІНШИХ МІСТ УКРАЇНИ і країнах ближнього зарубіжжя. ОН автором та ведучим популярного МІКС-ШОУ PREVIEW НА ХВИЛЯХ РАДІО KISS FM UKRAINE. БУДУЧИ затятим прихильником МУЗИКИ У СТИЛІ HOUSE, ВІН ДАРУЄ ЛЮДЯМ КРАЩЕ ІЗ VOCAL-, TECH- І PROGRESSIVE-HOUSE. Роботу в повному КОНТАКТІ З ПУБЛІКОЮ, він з легкістю і знанням справи заряджав ЛЮДЕЙ позитивною енергією танцювальних ритмів.
ДЛЯ НЬОГО НЕМАЄ МЕЖ І РАМОК, Немає різниці хто на танцполі! Він ШАНУЄ ВСІХ І знайде підхід до кожного, ВЧАСНО підібрати ТРЕК, створити потрібну АТМОСФЕРУ!
НІКОЛИ не зупиняючись на досягнутому, LUTIQUE ОСВОЮЄ ВСЕ НОВІ І НОВІ ГОРИЗОНТИ МУЗИЧНОГО СВІТУ, удосконалюючи діджейську ТЕХНІКУ і продюсерські НАВИЧКИ. ЦЬОМУ ВІН ЦІЛКОМ і присвячує себе ЗАРАДИ ТОГО, ЩОБ ВКОТРЕ ПОБАЧИТИ на танцполі УСМІШКИ і качає в такт музиці РУКИ НАТОВПУ.

Найкращий і танцювальний НАСТРІЙ протягом всієї ночі

ПІДТРИМУЮТЬ:

DJ ALEKSANDR KRAVETS

І ГОЛОС ВЕЧОРА MC YORIK

Face Control, Dress Control

Коментарі до події
Дивись інші вечірки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook