День студента у Житомирі

День студента у Житомирі

МУЗИЧНИЙ РИНГ ЗНОВУ ЗДИВУЄ!

 

         Головне свято Дня студента у Житомирі ознаменується проведенням традиційного молодіжного творчого змагання "Молодіжний ринг-2016" (в рамках патріотично-мистецького заходу "Молодь – за мир і процвітання України"), яке відбудеться у вівторок, 15 листопада, у концертній залі Житомирського телецентру. Захід традиційно проводиться за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та об'єднання творчого розвитку молодих талантів.

         Приємно, що "Молодіжний ринг", який щорічно проводиться напередодні Дня студента, вже давно став традиційним та улюбленим для молодих житомирян, і щороку збирає велику кількість своїх прихильників, щоразу фіксуючи у глядацькій залі повний аншлаг.

На початку заходу у фойє телецентру буде організовано патріотичний молодіжний флеш-моб "Молодь Житомира – єднай Україну!" та інформаційний ПроФлеш для молоді. Його проведуть співорганізатори свята – обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом, міський Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, міський культурно-спортивний центр,  "Клініка, дружня до молоді" ЦМДП, Житомирське відділення ЛЖВ, Центр здорової молоді.

За почесне звання "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2016 року" цього разу змагатимуться юнак та дівчина. Дехто буде заперечувати, що сили, мовляв, нерівні. Поспішаємо запевнити всіх, хто сумнівається у цьому – обидва "рингівці" з чудовими голосовими даними – це Євген КРАВЧУК (переможець цьогорічного Всеукраїнського фестивалю "Пісенний спас", студент державного технологічного університету) та Любов ЧАЙКА (фіналістка Всеукраїнського телепроекту "Україна має талант", переможниця регіонального конкурсу української пісні "Подільські зорі"). Вони змагатимуться протягом трьох турів, відповідатимуть на каверзні запитання глядачів, а наприкінці заходу усі присутні своїми оплесками визначать переможця у головній номінації "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2016 року".

За підсумками  2016 творчого року дипломи обласної адміністрації та міської ради у різноманітних номінаціях отримали відомі серед молоді колективи і виконавці – учасники фінальної мистецької програми "Молодіжного рингу".

Залишається додати, що створенню патріотично-мистецького заходу "Молодь – за мир і процвітання України!" сприяють: генеральний медіа-партнер – ТРК "ЕФІР" та її радіостанції "Супер-радіо",  "Ретро FM", "Ера FM", "Хіт FM", "Радіо РОКС", "Русское радио Україна", ексклюзивний медіа-партнер – газета "20 ХВИЛИН", головний радіо-партнер – радіо "Житомирська хвиля". Інформаційну підтримку здійснюють: радіостанції "Z-радіо", РА "Прайм", газети "Авізо", "Житомирщина", "Пульс-норма",  "Імперія ТВ", "Меркурій", сайти: zhitomir.info, www.ruporzt.com.ua0412.ua,  moemisto.ua, Афіша Житомира, Житомир Експрес, zamkova.info, vgolos.zt.ua, Житомирянка Інфо, zhitomir.today

Отож, запрошуємо юнаків та дівчат у вівторок, 15 листопада, о 17 годині в приміщення Житомирського облтелецентру (вул. Театральна, 7) на відзначення Дня студента  Організації та навчальні заклади можуть замовити запрошення за номером: 460-465.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення