День відкритих дверей в краєзнавчому музеї

День відкритих дверей в краєзнавчому музеї

Всі анонси від: Житомирський обласний краєзнавчий музей
На карті Житомирський обласний краєзнавчий музей, Замковий Майдан, 1
Подія минула
Вхід вільний

Житомирський обласний краєзнавчий музей - це один з найстаріших музейних закладів України, був заснований у другій половині ХІХ ст. на хвилі загального підйому інтересу до вивчення природи та історії краю. Нині музей зберігає понад 150 тис. пам’яток природи, історії та культури краю. Найцікавіші серед них: речові пам’ятки з Райковецького городища ІХ - ХІІІ ст.; зразки одягу, килимів та ремісничих виробів Житомирського Полісся різних періодів; книги з бібліотеки Ганських-Жевуських; меморіальні речі видатних земляків. Також музей проводить науково-краєзнавчі конференції та різноманітні науково-освітні заходи: уроки пам’яті, творчі зустрічі, тематичні вечори, літературно-мистецькі свята, працюють краєзнавчі гуртки, лекторії та кінолекторії.

1 вересня в цьому закладі відбудеться день відкритих дверей! Для учнів та студентів вхід абсолютно безкоштовний, тому чекаємо на вас!

Попередні замовлення екскурсій приймаються за телефоном: 47-49-24

Коментарі до події
Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook