День відкритих дверей в краєзнавчому музеї

День відкритих дверей в краєзнавчому музеї

Всі анонси від: Краєзнавчий музей

Житомирський обласний краєзнавчий музей - це один з найстаріших музейних закладів України, був заснований у другій половині ХІХ ст. на хвилі загального підйому інтересу до вивчення природи та історії краю. Нині музей зберігає понад 150 тис. пам’яток природи, історії та культури краю. Найцікавіші серед них: речові пам’ятки з Райковецького городища ІХ - ХІІІ ст.; зразки одягу, килимів та ремісничих виробів Житомирського Полісся різних періодів; книги з бібліотеки Ганських-Жевуських; меморіальні речі видатних земляків. Також музей проводить науково-краєзнавчі конференції та різноманітні науково-освітні заходи: уроки пам’яті, творчі зустрічі, тематичні вечори, літературно-мистецькі свята, працюють краєзнавчі гуртки, лекторії та кінолекторії.

1 вересня в цьому закладі відбудеться день відкритих дверей! Для учнів та студентів вхід абсолютно безкоштовний, тому чекаємо на вас!

Попередні замовлення екскурсій приймаються за телефоном: 47-49-24

Коментарі до події
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook