Дитяча вистава "Щенята рятують Новий рік"

Дитяча вистава "Щенята рятують Новий рік"

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Всі ми, діти і дорослі, чекаємо Новий рік як справжнє диво! Час, коли в нашому будинку з'являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про самих маленьких? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і новорічну казку, на чолі з Дідом Морозом та Снігурочкою!
І, знаєте, подарувати таку казку своїй дитині дуже просто, бо якщо головними героями будуть улюблені персонажі - Щенячий патруль - радості дітей не буде меж!
Не секрет, що відважні щенята-рятувальники готові рятувати завжди і будь-кого. Але, як і інші малюки, щенята дуже чекають Новий рік і готуються його святкувати: прикрашають свої будинки в Бухті Пригод, гадаючи, що за декілька днів до свята вже нікого не доведеться рятувати - можна відмінно повеселитися, не думаючи про роботу.
Але не тут-то було - допомоги потребує не хто-небудь, а сам Новий рік! Що з ним сталося? Чому він не може вчасно наступити? І як веселі сміливі щенята рятуватимуть свято? Все це ви дізнаєтеся, відвідавши виставу для дітей «Щенячий патруль рятує Новий рік».
Яскравий, галасливий, барвистий і дуже веселий спектакль - саме те, що потрібно малюкам!

Подаруйте дітям незабутнє новорічне свято! Казка зовсім близько!

Коментарі до події
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook