Дитяча вистава "Щенята рятують Новий рік"

Дитяча вистава "Щенята рятують Новий рік"

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Всі ми, діти і дорослі, чекаємо Новий рік як справжнє диво! Час, коли в нашому будинку з'являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про самих маленьких? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і новорічну казку, на чолі з Дідом Морозом та Снігурочкою!
І, знаєте, подарувати таку казку своїй дитині дуже просто, бо якщо головними героями будуть улюблені персонажі - Щенячий патруль - радості дітей не буде меж!
Не секрет, що відважні щенята-рятувальники готові рятувати завжди і будь-кого. Але, як і інші малюки, щенята дуже чекають Новий рік і готуються його святкувати: прикрашають свої будинки в Бухті Пригод, гадаючи, що за декілька днів до свята вже нікого не доведеться рятувати - можна відмінно повеселитися, не думаючи про роботу.
Але не тут-то було - допомоги потребує не хто-небудь, а сам Новий рік! Що з ним сталося? Чому він не може вчасно наступити? І як веселі сміливі щенята рятуватимуть свято? Все це ви дізнаєтеся, відвідавши виставу для дітей «Щенячий патруль рятує Новий рік».
Яскравий, галасливий, барвистий і дуже веселий спектакль - саме те, що потрібно малюкам!

Подаруйте дітям незабутнє новорічне свято! Казка зовсім близько!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення