Доброярмарок у Житомирі

Доброярмарок прямує до Житомира!

Шукаєте подарунки, валентинки чи просто гарний настрій до Дня закоханих? Усе це буде на Доброярмарку в Житомирі. У суботу, 10-го лютого, з 10-ї до 19-ї години, в Гнатюк Арт Центрі.

На Доброярмарок запрошують Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Посольство Великої Британії в Україні. У переддень дня Святого Валентина свою продукцію для вас представлять учасники проектів МОМ, які одержали обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу. У вас буде можливість познайомитися та поспілкуватися із вітчизняними виробниками хенд-мейд прикрас та подарунків, аксесуарів, кондитерських виробів, розвиваючих ігор та з іншими не менш цікавими підприємцями.

Ви зможете придбати подарунки, ексклюзивні валентинки та різноманітні дрібнички до дня закоханих, поласувати смаколиками та весело провести час.

Упродовж усього дня для дорослих та дітей будуть проводитися майстер-класи:

  • Валентинка  у стилі айріс
  • Розпис імбирних пряників «Серденько моє»
  • Текстильні «крилаті» сердечки
  • Закладинка на згадку
  • Прикраса «Квітка-душа»

Доброярмарок організовує Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН із питань міграції – в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення