Доктор Сон

Доктор Сон

Після подій сорокарічної давності, коли в готелі "Оверлук" Денні Торранс пережив жахливі події, став свідком незрозумілого та втратив батька, довго відходив. Усе, що там відбувалося, до сих пір переслідує вже дорослого чоловіка.

Його тоді дитяча психіка отримала серйозний удар, від якого складно було відійти. Допомагає йому в цьому, на жаль, алкоголь. Він уже звик до життя відлюдника, налагоджує мало зв'язків. Але настав день, коли з ним зв'язалася така ж, як і він, дівчинка на ім'я Абра.

Хтось це назвав би ясновидінням, але Денні це кличе по-іншому – "сяйво". Їй потрібна допомога, адже за нею полюють члени "Істинного вузла", вони вбивають і пожирають "людей із сяйвом".

Для боротьби з ними Денні повинен повернутися в найжахливіше для нього місце...


Фільм заснований на бестселері Стівена Кінга та є продовженням до культового жахастика "Сяйво" (1980).

Режисером проекту є Майк Фленеган, в активі якого є повнометражні роботи "Окулус" (2013), "Сомнія" (2014) і серіал "Привиди будинку на пагорбі".

У картині зіграли: Юен МакГрегор ("На голці" (1995), "Велика риба" (2003), франшиза "Зоряні війни"), Ребекка Фергюсон ("Найвеличніший шоумен" (2017), "Місія нездійсненна: Наслідки" (2018), серіал "Біла королева"), Кліфф Кертіс ("Той, що осідлав кита" (2002), "Міцний горішок 4.0", "Пекло" (обидві 2007)).

Реліз стрічки відбудеться 30 жовтня 2019 року на екранах Франції.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення