Експериментальна експозиція #1

Експериментальна експозиція #1 - спроба уявити спосіб майбутнього постійного показу сучасного мистецтва у Кмитівському музеї. Роботи сучасних художниць і художників з'являються тут у якості інтервенції-коментаря до постійної експозиції радянських творів з колекції музею. Цей коментар провокує до постійної ревізії способів показувати й інтепретувати радянське мистецтво, по відношенню до якого сучасні роботи є образом недосяжної свободи, нескінченного роз'їдаючого сумніву та невпинного пошуку інакшості.


У першій експозиції показані роботи, які з'являлися на виставках програми "Жести ставлення": епізодах "Просвітництво та патерналізм", "Читаючи уламки", "Війна в музеї", "Сьогодні ми будемо винаходити нації" та "Неслухняні тіла", - а також декілька нових творів, які здалися куратору доречними саме в цьому контексті і які вказують лінії можливого продовження взаємодії із музеєм. Втім, майбутнє нашої співпраці є невизначеним і перша експериментальна експозиція може легко стати останньою.

Автор(к)и: Бабі Бадалов, Олена та Віктор Воробйови, Жанна Кадирова, Дана Косміна, Влодко Костирко, Микола Карабінович, Юрій Лейдерман, Катя Лiбкiнд, Iгор Подольчак, Шон Снайдер, Влада Ралко, Юрій Пікуль, Олександр Стешенко, Юрій Соломко.

Куратор: Микита Кадан

Зображення: Влада Ралко, з серії "Зона тиші", 2019

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення