Емма

Емма Вудхаус – багата, дуже красива, неймовірно впевнена в собі молода жінка, власниця особняка Хартфілд у містечку Хайбері.

Її вплив на інших людей допомагає буквально вершити їх долі – Емма відразу зрозуміла, що в неї талант підшукувати вдалих женихів для своїх знайомих подруг. При цьому сама дівчина заміж зовсім не хоче. Навіть у найбільш безнадійних випадках вона знаходить хороші партії. Найскладніше було з її не надто багатою подругою Гаррієт Сміт. Дівчина без освіти, та й сама по собі не блищить розумом, навіть батьки невідомі, але Емма впевнена, що її справжній батько – якийсь джентльмен, а отже наречений повинен у неї бути впливовий.

Так дівчина відмовила подругу виходити заміж за фермера, який по вуха в неї закоханий, заради можливої весілля з містером Елтоном. Тільки ось того не цікавить Гаррієт, йому потрібна багата та красива Емма. І єдина людина, яка критикує роботу дівчини – її сусід Джордж Найтлі.


Це екранізація однойменного роману Джейн Остін.

Фільм зняла Отем ДеУайльд, для якої це є перший повнометражний проект.

У картині зіграли: Аня Тейлор-Джой ("Відьма" (2015), "Спліт" (2017), "Скло" (2019)), Джонні Флінн ("Хрестовий похід у джинсах" (2006), "Звір" (2017), серіал "Ярмарок марнославства"), Джош О'Коннор ("Божа земля" (2017), серіал "Даррелли").

Вихід стрічки у прокат трапиться 14 лютого 2020 року.


Рейтинг:6.80

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення