Етно-гурт «Folknery» у Житомирі

Етно-гурт «Folknery» у Житомирі

Всі анонси від: Музей космонавтики

Folknery -  сучасний гурт зі столиці, який поєднує у своїй діяльності музичну, етнографічну, туристичну та кінематографічну складові. Команда провела більше 100 концертів у 17 країнах світу, на різних майданчиках, від Великої Британії до Австралії.

Це «поєднання звуків світу, природи із сучасним звучанням, та міксом прадавньої української містики». Це команда мандрівників, які подолали разом близько 40 000 км, що у своїй музиці використовує звуки-вібрації різних країн, людей, міст, місць...

Гурт був заснований Володимиром Муляром (ударні, клавішні, бек-вокал, тайшо-кото, сопілка, аранжування) та Яриною Квіткою (вокал) у 2009 році. Свою унікальність вони вбачають в поєднанні автентичного українського співу та модерних драйвових ритмів, етно та альтернативних стилів музики.

У 2010 році музиканти створили культурний проект "Двоколісні хроніки", метою якого є популяризація української культури, пошук рідкісних народних пісень та сприяння екологічному, зокрема, велосипедному туризму. Як зазначають музиканти, вони намагаються привернути увагу до проблеми збереження національної культури, надаючи їй нового звучання, оскільки серце кожної нації - в стародавніх піснях і вони хочуть зберегти цей скарб у живих.

Учасники гурту вважають, що головне - дарувати людям щастя та відкривати неосяжну енергію нашої культури через музику. Така музика набуває нової функції – не тільки розважити, але й наповнити слухача, і через містичне поєднання давніх звуків відчути власний світ, десь там, на глибині...

До зустрічі на концерті!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення