Фестиваль документального кіно LAMPA.DOC

Фестиваль документального кіно LAMPA.DOC

18 серпня на вулиці Михайлівській під відкритим небом розпочнеться фестиваль документального кіно Lampa.doc.

Триденна програма фестивалю складатиметься з найкращих зразків сучасної польської та української документалістики різних жанрів.

Покази відбуватимуться під відкритим небом на великому екрані. Окрім того, заплановані зустрічі з режисерами і декілька лекції під назвою «Як полюбити документальне кіно» від головного редактора видання Moviegram – Лук’яна Галкіна. В них йтиметься про історію документального кіно та сучасні тендеції в документалістиці.

У програмі фестивалю цього року будуть фільми про музику в людині і людей в музиці - «Jamala.UA» (Україна) та «Варіація на віолончелі соло» (Польща), спорт - «Виграти все» (Україна), документальна комедія з іронією «Перший поляк на Марсі» (Польща) та фільм про колишнього гангстера «Урок ходіння» (Польща), історії на одвічні загальнолюдські теми дітей та батьків «Три розмови про життя» (Польща) та кохання «Тісний зв’язок» (Польща), а також фільми, що покажуть очима документалістів ситуацію в сучасній Україні: «Рідні» (Україна, Німеччина, Латвія, Естонія), «Гострий біль» (Україна), «МА» (Україна), «Коли цей вітер вщухне» (Польща), «Металурги» (Україна).

12 фільмів виробництва Польщі та України 2016-2017 років дадуть уявлення про те, що сьогодні документують молоді режисери сусідніх країн: хто герої цих історій та якою є мова, що нею говорить чи мовчить кінокадр.

«Всі польські фільми з програми Lampa.doc стануть українськими прем’єрами. Фестиваль документального кіно просто неба Lampa.doc - це можливість не лише відпочити, а, насамперед, побачити нове і познайомитись із цікавими людьми на екрані та поруч, відкрити для себе світ документального кіно або побачити його по-новому», - зазначають організатори заходу.

Житомир стане 4 містом на мапі Lampa.doc та цього року фестиваль у місті  проходитиме за підтримки Управління культури Житомирської міської ради, Дому української культури та Польського дому в Житомирі.

Чекаємо на всіх бажаючих подивитись хороше кіно  з 18 по 20 серпня на вулиці Михайлівській поблизу Лялького театру. Початок показів о 20:30.

Вхід вільний!

Коментарі до події
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook