«ФІКСІ ШОУ - 3. РЯТІВНИКИ ЧАСУ», концерт

«ФІКСІ ШОУ - 3. РЯТІВНИКИ ЧАСУ», концерт

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Зустрічайте Прем'єру НОВОГО «Фіксі ШОУ» !!!

Дата: 11.06.17

Початок об 11-00

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!

Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксікі, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте! І вони запрошують всіх глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксікі такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!

Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом та дружніми співами хітових фіксіспівок!

Фіксікі з'являються ефектно: прилітаючи на літаку, Нолик зменшує всіх глядачів і ДімДімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість ... Комп'ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник у світі! Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть малечу в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість — 1 година.

Вартість квитків від 80 - 200 грн.

Придбати квитки онлайн можете тут: https://zhytomir.karabas.com/ua/fiksi-shou-ryativniki-chasu-6/order/

P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення