ФУТБОЛ: ФК "ПОЛІССЯ" (Житомир) - ФК "НИВА" (Тернопіль)

Всі анонси від: ФК "Полісся"

Вже в цю суботу, 30 вересня, ФК "Полісся" прийматие в Коростені матч 14 туру ІІ ліги України з футболу. Житомиряни вже вдруге за сезон зустрінуться на своєму полі із тернопільською "Нивою". Нагадаймо, в матчі І кола "Полісся" в Коростені обіграв тернопільчан з рахунком 3:0. Цього разу підопічні Едуарда Хаврова спробують повторити свій успіх.

Початок матчу - 15.30.

У перерві між таймами втретє відбудеться розіграш подарунків від голови ОДА Ігоря Гундича. За серійними номерами квитків глядачі зможуть отримати м’ячі, футбольну атрибутику та сучасний смартфон. Ціна квитка матчу – 20 грн.

Запрошуємо футбольних фанів, вболівальників та усіх бажаючих підтримати нашу команду!