Гнучке управління проектами Agile

Запрошуємо взяти участь у тернінгу!
Як і планували, департамент економічного розвитку організовує тренінг "Гнучке управління проектами Agile"

Розглянемо інструменти "Scrum та Kanban: підходи гнучкого управління проєктами"

Погані працівники, малий бюджет, незрозуміле завдання, невизначеність дедлайну – причин, щоб пояснити, чому проект провалився, дуже багато. Найпрекрасніше – форс-мажорні обставини, які ставлять проект під загрозу і піднімають паніку на усіх рівнях. Зазвичай нікого не цікавить, чому це все відбувається - завжди можна знайти винного.
Хоча кожен керівник десь глибоко в душі розуміє, що важливо навчитись керувати такими подіями та адаптуватись до зовнішнього світу. Варто лише заглянути за ширму Scrum чи Kanban і стане зрозуміло, що більшість проблемних питань, які раніше ставили Вас у глухий кут щодо їх вирішення, зникають.

Якщо Вам цікаво, як переключити увагу Вашого колективу від бажання не потрапити під гарячу руку, на виконання робіт по проектам у щасливому темпі - приходьте 15 серпня на тренінг "Scrum та Kanban: підходи гнучкого управління проектами".

З метою якісної підготовки заходу, просимо підтвердити свою участь шляхом заповнення короткої анкети за посиланням під мапою в шапці події


Програма тренінгу:
1. Scrum, Kanban, Waterfall та сучасний бізнес: що вимагається від компаній сьогодні
2. Методики Scrum та Kanban: принципи, правила, порядок роботи
3. Методи оцінювання та аналізу ефективності Scrum та Kanban команд
4. Практичний блок: спробуємо на конкретному прикладі створити Scrum команду


Спікери заходу: Юрій Козаченко - аккаунт-директор ІТ-компанії Viseven. У минулому - керівник команд з мобільної розробки, де Scrum став основним принципом роботи. Консультував партнерів компанії Viseven з впровадження Scrum у роботу та використовує Scrum як основний підхід для планування роботи з замовниками і дотепер.
За останні 2 роки - 4 успішно зданих потужних проекти з мобільної розробки та запровадження функціонуючої системи Scrum у довгострокових проектах. На практиці знає, що Scrum існує доволі успішно поза межами IT і вірить, що він стане першим кроком до вирішення давньої проблеми, коли все робиться не вчасно, за великі гроші і з поганою якістю.

Юрій Кардаш - 13 років займаюсь підприємництвом. Співвласник TEPLEX - мережі магазинів кліматичної техніки. Партнер Teal ua. Вірю, що самоуправління - найкращий спосіб управління організаціями.4 роки використовуємо у TEPLEX практики самоуправління.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення