Гра «Business Poker»

Увага! Увага! Всім гравцям, любителям покеру, бізнесменам до мозку кісток і людям, які вміють або хочуть навчитися укладати угоди, приготуйтеся: ми представляємо Вам гру, де емоції і азарт «зашкалюють»!

Так, покер - захоплююча спортивна гра в карти, метою якої є виграти ставки, зібравши максимально високу комбінацію карт в порівнянні з комбінаціями суперників. Однак Business Poker ( "Бізнес-покер") - це більше ніж інтелектуальна гра в карти. Її метою є вивчення, а також виявлення стратегій поведінки гравців, побудова власної стратегії, вдосконалення переговорного майстерності, прийняття рішень, зосередженості та інших властивостей, що сприяють розвитку особистості людини.

Ця психологічна бізнес-гра, як і покер в класичному уявленні, будується на базі завдання: збільшення основної суми, з якої гравець сів за стіл, до гранично можливого показника.

В процесі гри Ви не тільки захоплююче проведете час і отримаєте яскраві емоції, але і розкриєте свої внутрішні приховані ресурси, пропрацюєте їх і надалі застосуєте в особистому досвіді. Наприклад, для побудови кар'єри, розвитку власного бізнесу, ефективної взаємодії з оточуючими.

Бізнес-гра Business Poker: як це виглядає зсередини


У грі можуть брати участь 4-8 чоловік.
Є 3 колоди карт: "об'єкти", "ресурси", "джокер", серед яких:

"Ресурси" і "об'єкти" - елементи накопичення, примноження спільного капіталу;
"Джокер" - набір спочатку невідомих багатогранних завдань, штрафів, додаткових можливостей.

Представлена ​​психологічна бізнес-гра стимулює Вас оживити зони мозку, які, як правило, ми рідко використовуємо в буденних турботах. Гра сприяє розвитку таких навичок, як раціональне прийняття рішень, розробка стратегії, аналіз інформації, контроль міміки і емоцій, логічне мислення.

В ході гри Ви будете торгуватися за "ресурси", "об'єкти"; знижувати, піднімати ставки; застосовувати всю свою майстерність для перемоги. Угода відбувається після того, як буде встановлена ​​"краща" ціна.

Бажаєте розвинути свої внутрішні, явні і приховані ресурси; хочете розширити світогляд, перспективи і досягти того, що Ви шукаєте в житті? Чекаємо вас на грі!

Гру веде: Ірина Венгловська

вартість: 350 грн
якщо вас двоє - за 300 грн;)
група 4-8 чоловік, попередня реєстрація обов'язкова

додаткові питання за номерм телефону в шапці події (Ірина)

група Viber: https://goo.gl/JDX7yX
канал телеграм: https://t.me/treningiZt

Тож приходьте! Початок о 18:30.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення